Zemgus Girgensons “Coyotes” komandas vārtu priekšā.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Bufalo “Sabres”, kuru pārstāv Zemgus Girgensons, pirmdien nenoturēja divu vārtu pārsvaru un pirmo reizi šosezon zaudēja savā laukumā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

“Sabres” pēcspēles metienos ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) atzina Arizonas “Coyotes” pārākumu.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 14 sekundes, no tām minūti un 47 sekundes nospēlējot mazākumā. Uzbrucējs reizi meta pa pretinieku vārtiem, spēli noslēdzot ar +/- rādītāju -1.

Džeks Aikels ceturtajā minūtē vairākumā pēc Džefa Skinera un Sema Reinhārta piespēlēm mājiniekus izvirzīja vadībā, bet Skiners 12.minūtē pēc Markusa Jūhansona un Vladimira Sobotkas piespēlēm pārsvaru dubultoja.

Tomēr pēc Konora Gārlenda un Karla Sēderberga precīziem metieniem rezultāts mača 37.minūtē kļuva neizšķirts un nemainījās arī papildlaikā. Pēcspēles metienu sērijā no pieciem metieniem precīzs bija tikai Nika Smalca raidījums, kas “Sabres” lika piedzīvot pirmo zaudējumu šosezon savā laukumā.

Uzvarētāju rindās divi punkti (1+1) Gārlendam. Kārters Hatons Bufalo komandas vārtos atvairīja 42 pretinieku metienus.

Otrā dienas spēlē Vankūveras “Canucks” savā laukumā ar 7:2 (5:1, 1:1, 1:0) sagrāva Floridas “Panthers”, izbeidzot “panteru” astoņu maču sēriju ar iegūtiem punktiem. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Džeitī Millers.

“Sabres” joprojām ir vienīgā komanda NHL, kas spējusi izcīnīt deviņas uzvaras, ar 20 punktiem 13 mačos ieņemot pirmo vietu visā līgā.