Zemgus Girgensons

Latviešu hokejistam Zemgus Girgensonam trešdien vienā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mača epizodēm ripa trāpīja pa seju, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda turpināja uzvaru sēriju.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
“Zeme tad trīcēs zem šo karu izvērsēju kājām!” Gaišreģis paredz Ukrainas kara uzvaras gadu

“Sabres” savā laukumā ar 5:2 (4:0, 0:2, 1:0) pieveica Filadelfijas “Flyers”, gūstot jau septīto panākumu pēc kārtas.

Bufalo vienība pirmajā trešdaļā demonstrēja lielisku sniegumu, jo guva četrus vārtus. Tikmēr Girgensons, rezultātam esot 3:0, uzņēma sāpīgu spēka paņēmienu, bet uzreiz pēc tā viņam vēl ripa trāpīja pa seju. Latvietis uz kādu laiku atstāja spēli, bet pēc tam cīņu varēja turpināt.

“Sabres” pie septiņām uzvarām pēc kārtas tikusi pirmo reizi kopš 2006./07.gada, kad sezona tika ievadīta ar desmit panākumiem pēc kārtas.

Trešdienas spēlē Girgensons laukumā pavadīja 11 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet izpildīja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon latvietis 21 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles, tikdams arī pie negatīvas lietderības -2.

“Sabres” ar 30 punktiem 22 spēlēs ieņem augsto trešo vietu Austrumu konferencē un ceturto līgas kopvērtējumā, kamēr “Flyers” ar 20 punktiem 21 mačā ir 15.vietā starp 16 šīs konferences komandām.

Bufalo hokejisti nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad uzņems Monreālas “Candiens”.