Zemgus Girgensons (“Sabres”) pret Gabrielu Landeskogu (“Avalanche”).

VIDEO. Girgensons rezultatīvs trešo spēli pēc kārtas 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva vārtus, kā rezultātā viņš pie rezultativitātes punktiem ticis jau trijos dueļos pēc kārtas, taču tas nelīdzēja viņa pārstāvētajai Bufalo “Sabres” izcīnīt uzvaru.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

“Sabres” viesos ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) zaudēja Kolorādo “Avalanche”, kas svinēja jau ceturto panākumu pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 50 sekundes, no kurām pusotru minūti nospēlēja mazākumā. Viņš guva savas komandas otros vārtus, pirmā perioda izskaņā panākdams izlīdzinājumu (1:1).

Uzbrucējs bija precīzs ar savu vienīgo metienu, bet reizi arī pārtvēra piespēli un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases hokejists pie rezultativitātes punkta tika jau trešo maču pēc kārtas. Šajā laika sprīdī viņa rēķinā ir divi gūti vārti un tikpat rezultatīvas piespēles. Šī uzbrucējam ir tikai otrā sezona karjerā, kad viņš spējis gūt vairāk nekā desmit vārtus. Savā otrajā sezonā viņš bija precīzs 15 reizes, bet šosezon šo rekordu ir iespējams labot.

Otrus “Sabres” vārtus guva Kērtis Lazārs, bet uzvarētāju labā ar 1+1 izcēlās Džozefs Teilors Komfers.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta piektdien pret Vegasas “Golden Knights”.

“Sabres” ar 66 punktiem 63 spēlēs Austrumu konferencē ieņem 13.vietu.