Miks Indrašis ar divām rezultatīvām piespēlēm sekmēja Maskavas “Dinamo” uzvaru pār ŗīdziniekiem.

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis ceturtdien veica divas rezultatīvas piespēles un palīdzēja viņa pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” komandai sasniegt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Ceturtdaļfināla sestajā spēlē Maskavas “Dinamo” savā laukumā ar rezultātu 6:2 (5:0, 1:1, 0:1) sagrāva Helsinku “Jokerit”, kuras sastāvā pēc četriem ielaistiem vārtiem tika nomainīts latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš. Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas klubs tādējādi triumfēja ar 4-2.

Spēles rezultāts šajā mačā tika atklāts tieši pēc Kalniņa kļūdas – septītajā minūtē ripu uz vārtiem raidīja Mihails Čajkovskis, bet tā lidoja garām vārtiem, tomēr, vēloties to pārvirzīt vairāk uz stūri, latviešu vārtsargs kļūdaini to ieraidīja savos vārtos. Divarpus minūtes vēlāk Vladimirs Brjukvins, asistējot arī Indrašim, raidīja otro ripu “Jokerit” vārtos, bet nākamo četru minūšu laikā Kalniņš kapitulēja vēl divas reizes un bija spiests atstāt vārtus jau pēc nepilnām 13 nospēlētām minūtēm.

Latvijas vārtsarga vietā stājās Raiens Zapolskis, kurš pirmās trešdaļas beigās pēc Daniila Tarasova metiena arī bija spiests kapitulēt pirmo reizi. Savukārt cīņas 27.minūtē Kagarlickis pretuzbrukumā pēc Indraša piespēles panāca jau 6:0, taču turpinājumā “Jokerit” divus vārtus atguva, bet cīņas gaitu nelauza.

Indrašis šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Latvietis izslēgšanas turnīrā sešos mačos izcēlies ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Konferences pusfinālā Maskavas komanda tiksies ar regulārā čempionāta labāko vienību Maskavas CSKA, kas savā sērijā ar 4-0 apspēlēja Maskavas apgabala “Vitjaz”.

Rietumu konferences pusfinālu ceturtdien sasniedza arī Jaroslavļas “Lokomotiv”, kas izbraukumā ar rezultātu 5:2 (1:1, 4:1, 0:0) droši apspēlēja “Soči” hokejistus, sērijā arī triumfējot ar 4-2.

“Lokomotiv” rindās ar diviem vārtiem izcēlās Pāvels Kraskovskis.

Tikmēr Austrumu konferences pusfinālu sasniegusi Ufas “Salavat Julajev” komanda, kas ceturtdien savā laukumā ar 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Magņitogorskas “Metallurg”, sērijā gūstot virsroku ar 4-2.

Uzvaru Ufas komandai šajā sērijā nodrošināja Jonass Kempainens, kurš guva vārtus cīņas 72.minūtē.

Līdz ar to Austrumu konferencē zināmas jau trīs pusfinālistes – Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 4-0 apspēlēja Gagarina kausa čempioni Kazaņas “Ak Bars”, kamēr Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar tādu pašu rezultātu pieveica Čeļabinskas “Traktor”. Savukārt vēl vienā sērijā Astanas “Baris” ar rezultātu 3-2 ir vadībā pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kur par galvenā trenera asistentu strādā Sandis Ozoliņš.

Savukārt Rietumos Sanktpēterburgas SKA ar 3-2 ir vadībā pret uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak”.