foto – Edijs Pālens/LETA

Rīgas “Dinamo” pirmdien, sākot savu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas tālāko izbraukumu, Šanhajā ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) zaudēja Lavijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajai Pekinas “Kuņluņ Red Star” vienībai.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Latvijas kluba labā vārtus guva komandas kapteinis Miks Indrašis, kuram tas bija 19.precīzais metiens sezonā, taču ar to bija par maz, jo Ķīnas klubs jau pirmajā trešdaļā bija ieguvis divu vārtu pārsvaru.

Šanhajā notiekošajā mačā “Kuņluņ Red Star” rezultātu atklāja sestajā minūtē, kad ātrā uzbrukumā Lukasa Lokharta piespēli vātu guvumā pārvērta amerikānis Niks Šauss. Zīmīgi, ka viņam šī ir pirmā spēle Pekinas kluba rindās, jo sezonu Šauss sāka Magņitogorskas “Metallurg” rindās, bet tagad ir pārcēlies uz Ķīnas klubu.

Tikmēr pārsvaru mājinieki dubultoja piecas minūtes vēlāk, kad identiskā situācijā kā pirmajos vārtos, pēc piespēles no kreisās malas, šoreiz ripu pēc rikošeta savos vārtos ievirzīja Lauris Dārziņš, pie vārtu guvuma tiekot Korijam Keinam. Šajā vārtu guvumā ar rezultatīvu piespēli izcēlās aizsargs Lukass Lesio, kurš sezonu sāka Rīgas “Dinamo” rindās, bet oktobrī tika atbrīvots no Latvijas kluba.

Pēc otrās ielaistās ripas “Dinamo” veica vārtsargu maiņu, Jāņa Kalniņa vietā laukumā sūtot Mantu Armali. Perioda beigās arī rīdziniekiem bija iespēja atklāt rezultātu, taču Indraša metiens nesasniedza mērķi.

Izredzes uz izglābšanos rīdzinieki ieguva 45.minūtē, kad pēc Dārziņa piespēles no aizvārtes precīzs bija Indrašis, izdarot netveramu šķēlienu no iemetiena apļa. Tomēr jau divas minūtes vēlāk viesi atkal iekrita aizsardzībā, kad teicams plaukstas metiens izdevās Lokhartam, kurš raidīja ripu virs Armaļa pleca.
Atlikušajā laikā rīdzinieki centās glābt situāciju, daudz uzbruka, bet vēlamo nepanāca, lai arī beigās nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.