Ņikita Jevpalovs

Latvijas hokejists Ņikita Jevpalovs sestdien guva skaistus vārtus, nodemonstrējot savu roku veiklību, taču Lavālas “Rockets” komanda Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē savā laukumā ar 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) piekāpās Hēršijas “Bears” vienībai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Jevpalovs vārtus guva otrā perioda 13.minūtē, kad panāca 2:1. Uzbrucējs tika pie ripas netālu no vārtiem, ar savu roku veiklību skaisti apspēlējot “Bears” vārtsargu Viteku Vanečeku.

Tie diemžēl bija pēdējie mājinieku vārti šajā mačā, viesiem pēc tam iemetot trīs bezatbildes ripas.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Šosezon viņš septiņās spēlēs guvis divus vārtus, veicis vienu rezultatīvu piespēli un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu.

“Bears” komandas apcirkņos ir arī aizsargs Kristofers Bindulis, taču viņš nosūtīts uz Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komandu Dienvidkarolīnas “Stingrays”.

Vēl sestdien aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies” mājās ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Klīvlendas “Monsters” komandu, kas uz rezervistu soliņa atstāja vārtsargu Matīsu Kivlenieku. Rubīns divas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Savukārt Springfīldas “Thuderbirds”, bet Rodrigo Ābola pieteikumā, viesos ar 4:3 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveica Leihaiveli “Phantoms”.