Mārtiņš Karsums pie pretinieku vārtiem.

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums pirmdien veica divas rezultatīvas piespēles, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” Gagarina kausa pirmās kārtas ceturtajā mačā savā laukumā papildlaikā piekāpās Sanktpēterburgas “SKA” – 2:3.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Karsumam šis bija 500. mačs KHL karjerā un trešā perioda izskaņā viņš sekmēja komandas atspēlēšanos no 0:2. Vispirms Jevgēņijs Kuļiks 56. minūtē realizēja vairākumu, gūstot vienības pirmos vārtus.

Jau 21 sekundi vēlāk Envers Ļisins panāca neizšķirtu un arī šoreiz Karsumam rezultatīva piespēle. 33 gadus vecais latviešu uzbrucējs četrās izslēgšanas turnīra spēlēs guvis četrus punktus (2+2), kas ir dalīts labākais rādītājs komandā.

Papildlaika piektajā minūtē Davids Rundblads izrāva uzvaru “SKA”, bet sērijā rezultāts tagad ir neizšķirts 2:2. Uz šo maču bija plānojis ierasties arī Kaspars Daugaviņš, kurš sestdien ļoti smagi ietriecās apmalē un tikai šodien tika izrakstīts no slimnīcas.

Vēl pirmdien Maskavas “CSKA” ar 3:1 pārspēja Podoļskas “Vitjazj” un sērijā triumfēja ar 4:0, bet Jekaterinburgas “Avtomobilist” ceturto reizi pēc kārtas apspēlēja Čeļabinskas “Traktor” (4:3) un arī iekļuva nākamajā kārtā.

Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru korpusā ir Sandis Ozoliņš, pateicoties Vladimira Galuzina vārtiem otrajā papildlaikā, ar 5:4 pārspēja Astanas “Baris”, sērijā panākot neizšķirtu 2:2.