Ronalds Ķēniņš

Latvijas hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices vienība “Lausanne” pirmdien pārbaudes spēlē savās mājās ar 4:3 pieveica NHL klubu Filadelfijas “Flyers”.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

Ķēniņš spēlēja komandas pirmajā uzbrucēju maiņā un uz ledus pavadīja vairāk kā 19 minūtes, kas bija lielākais laiks komandā. Lonannieši pirmajā periodā panāca 4:0 pārsvaru un, lai arī mača turpinājumā pretinieki trīs ripas atspēlēja, visā spēlē uzvaru svinēja eiropieši.

“Lausanne” Šveices čempionātu nav iesākuši sekmīgi, atrodoties septītajā vietā tabulā. Ķēniņam sešos mačos 1+3 un labākā lietderība no uzbrucējiem +4. Savulaik viņš NHL nospēlēja 38 mačus (4+8) Vankūveras “Canucks” rindās.