Krievu aizsargs Aleksandrs Jeļesins svētdien guva ātrākos vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vēsturē, bet viņa pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) zaudēja Ufas “Salavat Julajev”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Jeļesins vārtus guva spēles piektajā sekundē, kad ar metienu no vidējās zonas pārsteidza nesagatavotu “Salavat Julajev” vārtsargu Benu Skrivensu. Iepriekšējais rekords piederēja Aleksandram Radulovam, kurš 2010.gadā KHL mačā vārtus guva sestajā sekundē.

Piecas sekundes pirms pirmā perioda beigām kanādiešu uzbrucējs Brendons Kozuns dubultoja viesu pārsvaru, bet tie bija pēdējie “Lokomotiv” vārti šajā mačā. Otrās trešdaļas trešajā minūtē Mihails Junkovs vienus vārtus atguva, bet četras minūtes vēlāk soms Tēmu Hartikainens panāca neizšķirtu. Trešā perioda septītajā minūtē somu uzbrucējs Jonass Kempainens panāca 3:2 “Salavat Julajev” labā, nodrošinot viesiem uzvaru.

“Lokomotiv” komandai, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, pārtrūka sešu uzvaru sērija, kamēr “Salavat Julajev” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas.