Arizonas “Coyotes” hokejisti priecājas par gūtiem vārtiem mazākumā.

Ar apskaužamu sniegumu mazākumā piektdien NHL izcēlās Arizonas “Coyotes” hokejisti,iemetot divas ripas 24 sekunžu laikā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

“Coyotes” viesos tikās ar Filadelfijas “Flyers”, šajā mačā papildlaikā zaudējot ar 4:5. Tomēr otrajā periodā viesi nodemonstrēja izcilu cīņassparu. Mača 26.minūtē, kad rezultāts bija neizšķirts 2:2, uz noraidīto soliņu devās “Coyotes” hokejists Vinijs Hinostroza. Tobrīd neviens nevarēja iedomāties, ka spēlētājam pēc divām minūtēm atgriežoties laukumā, viesi jau būs vadībā ar 4:2.

Vispirms Dereks Stepans laukuma centrā atņēma ripu “Flyers” aizsargam Šeinam Gostisbeheram un aizslidoja vienatnē pret filadelfiešu vārtsargu Kelvinu Pikāru, panākot 3:2. Savukārt 24 sekundes vēlāk Mihaēls Grabners bija žiglāks par pretiniekiem un arī nonāca aci pret aci ar Pikāru, savu iespēju garām nelaižot.

“Flyers” uzreiz veica vārtsarga maiņu un beigās izrāva uzvaru, izšķirošos vārtus iemetot Gostisbeheram.