Rodions Kurucs (no kreisās) aizsardzībā.

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs sestdien guva 12 punktus savā trešajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kuru gan potītes traumas dēļ nepabeidza.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” sestdien viesos ar rezultātu 112:132 (29:33, 29:34, 27:28, 27:37) piekāpās Indiānas “Pacers”.

Ziemeļamerikas mediji ziņo, ka, ņemot vērā rentgena rezultātus, Kuruca savainojums nav nopietns. Kā atklājis “Nets” galvenais treneris Kevins Etkinsons, latviešu basketbolists tikai nedaudz sastiepis potīti.

Kurucs šajā duelī laukumā bija 14 minūtes, kuru laikā realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem un divus no pieciem tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas un vienu reizi pārkāpa noteikumus. “Nets” ar Kurucu laukumā ielaida par diviem punktiem vairāk nekā iemeta.

Brukliniešiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Keriss Leverts, 13 punkti bija Spenseram Dinvidijam, bet pa 12 punktiem sameta Kurucs un D’Endželo Rasels.

“Pacers” komandā punktus guva deviņi basketbolisti un visi sasniedza vismaz desmit punktu robežu. Rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Viktors Oladipo, bet 16 punkti un astoņas atlēkušās bumbas bija Kailam O’Kvinam, kurš iepriekšējā sezonā bija latvieša Kristapa Porziņģa komandas biedrs Ņujorkas “Knicks” vienībā.

Indianapolisas komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt lietuvietis Domants Sabonis, kurš iepriekšējā mačā guva nelielu ceļgala savainojumu.

Kurucs mačā iesaistījās pirmās ceturtdaļas vidū un, tāpat kā iepriekšējās divās spēlēs, realizēja savu pirmo metienu, kurš šoreiz bija divu punktu vērtē. Ceturkšņa turpinājumā cēsnieks vēl izcēlās ar diviem precīziem metieniem, kurus realizēja pēc caurgājieniem, kamēr “Nets” spēles pirmo nogriezni zaudēja ar 29:33. Otrajā ceturtdaļā Kurucs savai punktu bagāžai pievienoja vienu tālmetienu, Bruklinas komandai lielajā pārtraukumā dodoties ar deviņu punktu deficītu (58:67).

Cīņas trešajā ceturtdaļā Kurucs iemeta vēl vienu tālmetienu, taču mača ceturtā nogriežņa otrajā minūtē bija spiests pamest laukumu, jo pēc sadursmes pretinieku soda laukumā nedaudz izmežģīja potīti. Bez latvieša laukumā pakāpeniski palielinājās viesu deficīts un “Nets” maču zaudēja ar rezultātu 112:132.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Kurucs savās pirmajās divās spēlēs NBA guva attiecīgi trīs un 11 punktus.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs trešdien, kad viesosies pie Klīvlendas “Cavaliers”.