Rodions Kurucs (no kreisās) pret Čikāgas “Bulls” spēlētājiem Zeku Levīnu un Robinu Lopesu.

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien guva trīs punktus, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionātā cieta ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

“Nets” savā laukumā ar rezultātu 106:125 (27:32, 21:23, 32:38, 26:32) piekāpās Čikāgas “Bulls” vienībai.

Mājinieku rindās laukumā pēc traumas sadziedēšanas atgriezās viens no līderiem Keriss Leverts.

Kurucs gan saglabāja vietu sākumsastāvā, nospēlēdams 18 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienu no diviem tālmetieniem, bet aizmeta garām vienīgo divpunktu metienu. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. “Nets” ar Kurucu laukumā ielaida par 12 punktiem vairāk nekā iemeta.

Leverts, kurš traumas dēļ nespēlēja trīs mēnešus, atgriešanās mačā laukumā bija nepilnas 15 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus un pārtvēra piecas bumbas.

“Nets” komandā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija D’Enželo Rasels, bet pa 19 punktiem guva Džo Heriss un Elens Krebs.

“Bulls” uzvaru ar 31 punktu un 18 atlēkušajām bumbām kaldināja soms Lauri Markanens, 26 punkti bija Zekam Lavīnam, bet 18 punkti – Oto Porteram junioram.

“Nets” tikai pirmajā ceturtdaļā uz neilgu brīdi atradās vadībā, otrajā ceturksnī vienu reizi izlīdzinot mača rezultātu, bet visu otro puslaiku atrodoties iedzinējos. Kurucs savu vienīgo metienu realizēja trešajā minūtē, kad ar tālmetienu panāca 7:4.

Bruklinas komanda ar 29 uzvarām 57 spēlēs saglabā sesto vietu Austrumu konferencē, kur “Bulls” ar 13 panākumiem 55 mačos ir 13.pozīcija.

Kuruca pārstāvētā vienība nākamo spēli aizvadīs pirmdien, kad viesosies pie Toronto “Raptors”, kas šonedēļ papildināja sasatāvu ar spāņu centra spēlētāju Marku Gasolu.