foto – LETA

Latvijas hokeja valstsvienība pirmajā pasaules čempionāta spēlē piektdien pamatlaikā atņēma punktu spēcīgajai Zviedrijas valstsvienībai, tomēr pagarinājumā piedzīvoja neveiksmi. Latvijas izlase zaudēja ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1).

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Zviedrijas izlase maču iesāka ļoti aktīvi un rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, kad izcēlās Jimijs Ēriksons, tomēr trešajā trešdaļā, spēlējot vairākumā, izlīdzinājumu panāca Kristaps Sotnieks.
Savukārt nepilnu minūti pirms pagarinājuma beigām Zviedrijai uzvaru izrāva Gustavs Nīkvists.
Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika nosaukts lielisku sniegumu nodemonstrējušais vārtsargs Elvis Merzļikins, kuram turklāt šis bija debijas mačs pasaules čempionātā.