Breidens Points guvis visu laiku sesto ātrāko “hat-trick” NHL vēsturē.

Ar izcilu sniegumu NHL spēlē ceturtdien izcēlies Tampabejas “Lightning” uzbrucējs Breidens Points, kurš 91 sekundes laikā guva trīs vārtus jeb “hat-trick”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

“Lightning” pretinieku laukumā ar 4:3 (1:2, 3:1, 0:0) pārspēja Pitsburgas “Penguins” vienību, bet par mača varoni kļuva Points, kurš trīs reizes realizēja skaitlisko vairākumu.

“Penguins” komanda pēc Patrika Hērnkvista un Fila Kesela precīzajiem metieniem bija izvirzījusies vadībā ar 2:0, taču pirmā perioda pēdējā minūtē trīs “pingvīnu” hokejisti nopelnīja noraidījumus. Trīs sekundes pirms trešdaļas beigām Points realizēja pirmo vairākumu, vēl pa ripai iemezdams arī otrā perioda 41.sekundē un otrās minūtes 28.sekundē. Visos trīs vārtu guvumos viņam asistēja Ņikita Kučerovs.

“Penguins” pēc tam panāca neizšķirtu 3:3, taču 48.minūtē Janni Gurdē atkal izmantoja skaitlisko vairākumu, nodrošinot “Lightning” uzvaru.

Pointa 91 sekundes laikā paveiktais ir sestais visu laiku ātrākais “hat-trick” NHL vēsturē. Rekordists ar trim vārtiem 21 sekundē ir Bils Mosijenko, kurš to paveica 1952.gadā.

“Puiši man atdeva labas piespēles un varēju gūt vārtus. Noteikti, ka spēlējot lielajā vairākumā pretiniekiem ir gūti aizsargāties, tāpēc mēs bijām nesaudzīgi,” pēc mača teica Points.

Tāpat uzvaru ceturtdien izcīnīja “Lightning” tuvākā sekotāja Austrumu konferencē Toronto “Maple Leafs”, kas viesos ar 5:3 (2:3, 2:0, 1:0) pārspēja Sanhosē “Sharks”

Uzvarētājiem divus vārtus guva soms Kaspari Kapanens, bet ar vienu precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Mičels Mārners.

Tikmēr zaudējumu cieta līgas vadošā komanda Nešvilas “Predators”, kas viesos ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Arizonas “Coyotes” hokejistiem.

Turpretī pie uzvaras tika “Predators” tuvākā sekotāja Rietumu konferencē Minesotas “Wild”, kas mājās guva virsroku 6:2 (2:0, 3:1, 1:1) pār Vankūveras “Canucks”.

Minesotas komandā ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās soms Miko Koivu.

Savukārt ar “hat-trick” un rezultatīvu piespēli ceturtdien izcēlās Antonī Boviljē, kurš palīdzēja Ņujorkas “Islanders” pilsētas derbijā mājās ar 7:5 (2:2, 3:1, 2:2) pārspēt “Rangers” vienību.

NHL Austrumu konferences līderpozīcijā ar 27 punktiem 19 spēlēs joprojām ir Tampabejas “Lightning”, kamēr tikai punktu zaudē Toronto “Maple Leafs”. Savukārt Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 22 punktiem ieņem augsto septīto pozīciju.

Tikmēr Rietumu konferences līderpozīcijā ar 27 punktiem 19 spēlēs ir Nešvilas “Predators”, par punktu apsteidzot Minesotas “Wild” hokejistus.