“Capitals” hokejisti gavilē pēc uzvaras vārtiem.

Pašreizējā Stenlija kausa trofejas īpašniece Vašingtonas “Capitals” trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pārspēja Pitsburgas “Penguins”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

“Penguins” vienībai šis bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Lai arī Sidnijs Krosbijs pirmajā trešdaļā izvirzīja “Penguins” komandu vadībā, otrajā periodā Aleksandrs Ovečkins panāca neizšķirtu, bet uzvaru mājiniekiem tikai vienu minūti un 14 sekundes pirms pamatlaika beigām nodrošināja Tīdžejs Ošī.

Zīmīgi, ka Ošī vārtus guva vien savā otrajā maiņā pēc atgriešanās no ģērbtuvēm, jo trešā perioda sākumā pret viņu rupju spēka paņēmienu veica Jevgēņijs Malkins, kurš pēc tam saņēma disciplinārsodu. Savukārt “Capitals” uzbrucējs tika aizsūtīts uz ģērbtuvēm, lai viņam pārbaudītu, vai gadījumā nav gūts smadzeņu satricinājums.

Pēcāk Ošī atgriezās laukumā un guva “Capitals” komandas uzvaras vārtus.

Tikmēr citā trešdienas mačā Koltons Saisons otro reizi karjerā izcēlās ar trim gūtiem vārtiem jeb “hat-trick” un palīdzēja viņa pārstāvētajai NHL līderei Nešvilas “Predators” izbraukumā ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēt Kolorādo “Avalanche”.

Zīmīgi, ka šajā mačā “Avalanche” vienībai tiesneši pēc videoatkārtojuma noskatīšanās neieskaitīja divus vārtu guvumus.

Tikmēr “hat-trick” autors Saisons šosezon iepriekš 14 spēlēs bija guvis tikai vienus vārtus, bet īpaši veiksmīgi mači viņam bijuši tieši pret “Avalanche” – astoņi vārti desmit regulārā čempionāta cīņās.

Vēl vienā spēlē trešdien četru uzvaru sērija pārtrūka Kalgari “Flames” hokejistiem, kas viesos ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Anaheimas “Ducks”.

NHL Austrumu konferences līderpozīcijā ar 23 punktiem 15 spēlēs ir Tampabejas “Lightning”, kamēr trīs punktus zaudē Toronto “Maple Leafs”. Savukārt latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 16 punktiem 15 mačos ieņem astoto pozīciju.

Tikmēr Rietumu konferences un visas līgas līderpozīcijā ar 24 punktiem 15 spēlēs ir Nešvilas “Predators”, par piecu punktu tiesu apsteidzot Sanhosē “Sharks” un Kalgari “Flames”.