Elvis Merzļikins ticis pie pirmā NHL līguma un dosies uz Kolumbusas “Blue Jackets”.

Kuriozāko ripu savos vārtos piektdien ielaida Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš pārspēja pats sevi, jeb precīzāk, pats iemeta savā cietoksnī.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Lugano” komanda piektdien Šveices čempionāta spēlē mājās tikās ar “Ambri-Piotta” vienību, svinot uzvaru ar 5:3. Spēles sākums mājiniekiem gan bija neveiksmīgs, jo cīņas otrajā minūtē Merzļikins, kurš bija izgājis no vārtiem un centās piespēlēt partnerim, taču kļūdījās, ripu trāpot savos vārtos.

“Gols” tika ieskaitīts “Ambri-Piotta” spēlētājam Braienam Lergam, kurš kā pēdējais no viesu komandas bija pieskāries ripai.

“Lugano” un Merzļikins gan ātri atguvās un jau 11.minūtē bija vadībā ar 2:1, bet visā spēlē uzvarēja ar 5:3. Latvijas hokejists atvairīja 22 no 25 pretinieku mestajām ripām.

Zīmīgi, ka šosezon Merzļikinam viens vārtu guvums jau pienācās, taču tas netika ieskaitīts, tāpēc pats vārtsargs sociālajā tīklā “Twitter” ironizēja, ka beidzot ir iemetis, tikai… nepareizajos vārtos.

Iepriekšējās sezonas Šveices čempionāta labākais vārtsargs Merzļikins šajā sezonā 22 spēlēs vidēji ielaidis 2,32 ripas un atvairījis 92,52% metienu, kas ir piektais labākais rādītājs līgā.

Tāpat piektdien ar vārtu guvumu izcēlās Ronalds Ķēniņš, kurš palīdzēja “Lausanne” komandai savā laukumā ar rezultātu 7:1 sagraut Ženēvas “Servette” vienību.

Ķēniņš šajā duelī nospēlēja 14 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Ar precīzu metienu viņš izcēlās otrā perioda piektajā minūtē, kad panāca 4:0.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 26 spēlēs guvis sešus vārtus, veicis 12 rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +8. Viņš ir komandas ceturtais rezultatīvākais spēlētājs.