Lionels Mesi

Argentīnas futbola zvaigzne Lionels Mesi otrdien guva trīs vārtus jeb “hat-trick”, nodrošinot spāņu granda “Barcelona” graujošu uzvaru UEFA Čempionu līgas grupu turnīra pirmās kārtas mačā.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

B apakšgrupas cīņā “Barcelona” savā laukumā ar 4:0 (1:0) sagrāva Nīderlandes čempioni Eindhovenas PSV. Tikmēr otrā šīs grupas duelī Itālijas vienība Milānas “Inter” savā laukumā kompensācijas laikā izrāva uzvaru 2:1 (0:0) pret Anglijas klubu Totenhemas “Hotspur”.

Mesi aizvadīja lielisku cīņu, 32.minūtē ar ļoti precīzu brīvsitienu atklājot rezultātu. “Barcelona” pārsvaru dubultoja 75.minūtē, kad precīzs ar patālu sitienu bija Usmans Dembelē. Vēl pēc divām minūtēm Mesi guva savus otros vārtus, bet 88.minūtē viņš noformēja “hat-trick”.

Līdz cīņas 75.minūtei laukumā bija līdzvērtīga cīņa, pēc tam gan pilnībā dominējot laukuma saimniekiem, kuri gan 79.minūtē palika mazākumā, jo otro brīdinājumu nopelnīja un no laukuma tika noraidīts Samiels Umtiti.

Mesi UEFA Čempionu līgā ar gūtiem vārtiem ir izcēlies vismaz 14 sezonās, kas ir trešais visu laiku labākais rādītājs. Savulaik velsietis Raiens Gigss guva vārtus 16 sezonās, bet 15 turnīros to spējis spānis Rauls.

“Barcelona” šosezon Spānijas čempionātā ir uzvarējusi pirmajos četros mačos, kamēr Eindhovenas klubs Nīderlandes čempionātu ir sācis ar pieciem panākumiem tikpat mačos.

Tikmēr Milānā notikušajā mačā “Inter” atspēlējās no 0:1, uzvaru izraujot kompensācijas laika otrajā minūtē. “Hotspur” komandu 54.minūtē vadībā izvirzīja dānis Kristians Ēriksens, bet 86.minūtē Mauro Ikardi atjaunoja neizšķirtu. Savukārt uzvaru “Inter” komandai nodrošināja urugvajietis Matiass Vesino.