Kristaps Porziņģis atkal kļuvis par viena NBA rekorda īpašnieku.

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis piektdien guva 24 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja piecus metienus, palīdzot Dalasas “Mavericks” komandai tikt pie otrās uzvaras sezonā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Mavericks” viesos ar 123:116 (27:41, 45:23, 23:29, 28:23) pārspēja Ņūorleānas “Pelicans”.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija slovēnis Luka Dončičs, kurš tika pie “triple-double”, jo iemeta 25 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un izdarīja desmit rezultatīvas piespēles.

Porziņģis spēlēja 29 minūtes un četras sekundes, trāpot piecus no 12 divpunktu metieniem, trīs no pieciem tālmetieniem un piecus no astoņiem soda metieniem. Tāpat viņš nopelnīja piecas piezīmes, bet ar latvieti laukumā Dalasas klubs ielaida par trim punktiem vairāk nekā iemeta.

Ņūorleānas komandā Brendons Ingrems izcēlās ar 25, bet Deriks Feivors un Džošs Hārts sameta pa 16 punktiem.

Spēli labāk sāka “Pelicans”, iekrājot 14 punktu pārsvaru, taču puslaika pārtraukumā vadībā jau devās “Mavericks” ar 72:64. Porziņģis pirmajā puslaikā guva 17 punktus.

Pirms pēdējās ceturtdaļas “Mavericks” bija vadībā vien ar diviem punktiem 95:93, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām tablo rādīja neizšķirtu 109:109. “Mavericks” guva nākamos sešus punktus, pēc tam pārsvaru, pateicoties Dončiča sniegumam, nosargājot.