Brendons Makmilans gūst “Dīnamo” pirmos vārtus Čerepovecā.

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Uzvaras vārtus rīdzinieku labā guva Aleksandrs Protapovičs, bet pamatlaikā izcēlās Brendons Makmilans. Vārtsargs Aleksanders Salāks atvairīja 24 no 25 pretinieku mestajām ripām.

Zīmīgi, ka “Dinamo” uzbrucējs Miķelis Rēdlihs otrdien aizvadīja savu 600.regulārā čempionāta spēli.

Pirmajā periodā mājiniekiem bija izteikts pārsvars un vairāk metienu pa vārtiem. Vārtus gan mājinieki guva ne bez veiksmes palīdzības, desmitajā minūtē pēc Bogdana Jakimova metiena ripai no Roberta Mamčiča nonākot tīklā. Perioda otrajā pusē ar bīstamu epizodi pie mājinieku vārtiem atzīmējās iepriekšējā mača galvenais varonis Kārters Eštons, taču šoreiz viņam neizdevās ripu raidīt mērķī.

Otrajā periodā “Dinamo” spēli izlīdzināja, trešdaļas pirmajā pusē izturot divas minūtes mazākumā. Otrajā pusē, četrarpus minūtes pirms perioda beigām 1:1 panāca Makmilans, kuram ar neērto nūjas pusi asistēja Rēdlihs.

Rīdzinieki pie pirmās iespējas spēlēt vairākumā tika vien trešā perioda vidū, taču, spēlējot piecatā pret četriem, tā arī nevienu reizi neuzmeta pa vārtiem. Pēdējā minūtē viesi nedaudz saasināja situāciju pie pretinieku vārtiem, taču savu nepanāca un cīņa turpinājās pagarinājumā.

Tajā pēc nospēlētas pusminūtes Protapovičs atnesa “Dinamo” komandai uzvaru. Kristaps Sotnieks atdeva teicamu piespēli krievu uzbrucējam, kurš nonāca viens pret pretinieku vārtsargu Vladislavu Podjapolski, apspēlējot viņu un raidot ripu tīklā.

Rīdzinieki līgā ir četru atpalicēju komandu grupā, kurā bez pašiem ietilpst arī Minskas “Dinamo”, Čerepovecas “Severstaļ” un Čaļabinskas “Traktor”. Komandas satilpst trīs punktos, bet otrie šajā četriniekā šobrīd ar 27 punktiem ir rīdzinieki un pēdējie ar 25 punktiem – čerepovieši.