Rīgas “Dinamo” neveiksmju josla turpinājās arī Maskavā, piedzīvojot septīto zaudējumu pēc kārtas.

Smagā posmā esošā Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas, taču gūtie vārti palīdzēja pārtraukt trīs “sauso” spēļu sēriju.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Dinamo” viesos ar rezultātu 1:6 (1:1, 0:4, 0:1) kapitulēja Gagarina kausa īpašniecei Maskavas “CSKA”.

Latvijas komandas “sauso” sēriju pārtrauca Ginta Meijas precīzais raidījums pirmajā periodā. “CSKA” komandai ppiederēja nospiedošs pārsvars, jo viņi pa rīdzinieku vārtiem meta 41 reizi, kamēr viesi izdarīja vien 15 metienus.

Rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Lindens Vejs, bet Meija divas minūtes līdz perioda beigām rezultātu izlīdzināja. Uzbrucējam to palīdzēja izdarīt Rihards Marenis un Roberts Mamčičs, kuram tas bija pirmais punkts KHL čempionātā.

Otrais periods pagāja “CSKA” zīmē, kas demonstrēja ļoti ātru hokeju. Mājinieku aktivitāte atmaksājās jau otrā perioda piektajā minūtē, kad Marenis uzbrukuma zonā tika atbruņots un četri “CSKA” hokejisti aizslidoja ātrajā uzbrukumā pret diviem rīdziniekiem. Ātra saspēle starp Veju un Bogdanu Kisiļeviču, pēc kuras sekoja metiens teju vai tukšos vārtos, Vejam gūstot otros vārtus spēlē.

Perioda vidū ar pusminūtes pārtraukumu noraidījumus nopelnīja Brendons Makmilans un vārtsargs Andrejs Makarovs, ko izmantoja Ņikita Ņesterovs ar precīzu metienu no zilās līnijas, panākot jau 3:1 mājinieku labā. Trīs minūtes vēlāk Kirils Kaprizovs cieši sedza Kristapu Sotnieku, piespiežot viņu kļūdīties, kas beidzās ar vēl vieniem zaudētiem vārtiem. Vēl minūti vēlāk Maksims Mamins izskrēja vienatnē pret Makarovu, bet tika kavēts, tādējādi nopelnot “bullīti”, kuru viņam neizdevās realizēt.

Neveiksmes otrajā periodā noslēdzās ar Ivana Teļegina metienu no zilās līnijas, kas pēc rikošeta ielidoja “Dinamo” vārtos, otrajai trešdaļai noslēdzoties ar rezultātu 1:5.

Trešajā perioda sākumā “Dinamo” ilgstoši aizstāvējās, bet Roberts Lipsbergs pēc piecām nospēlētām minūtēm izprovocēja pretinieku uz pārkāpumu, taču, dodoties aizstāvēt komandas biedru, noraidījumu nopelnīja arī Oskars Batņa, vienībām spēlējot četri pret četri.

Brīdi vēlāk rīdzinieki nopelnīja iespēju spēlēt vairākumā, tāpēc Ģirts Ankipāns nolēma noņemt vārtsargu, lai arī līdz spēles beigām bija palikušas aptuveni 12 minūtes. Risks neatmaksājās, jo viesi pie “CSKA” vārtiem zaudēja ripu, Aleksejam Marčenko ar ļoti tālu metienu, gūstot sestos vārtus maskaviešu labā.

Atlikušajā laikā mājinieki dažbrīd piekopa asu spēles stilu, bet tas “Dinamo” nelīdzēja gūt vēl kādus vārtus, piedzīvojot septīto zaudējumu pēc kārtas.

Šonedēļ “Dinamo” rindas papildināja aizsargs Oskars Bārtulis, kurš uz Maskavu gan nedevās, taču komandu atstāja vārtsargs Kristers Gudļevskis, kā arī uzbrucēji Jākobs Berjlunds un Dāvids Ulstrēms. Zīmīgi, ka abi zviedri bija starp komandas pieciem rezultatīvākajiem spēlētājiem.

“Dinamo” ar sešiem punktiem 13 spēlēs ieņem pēdējo vietu starp 12 Rietumu konferences komandām un ir visvājākā vienība līgā, kamēr “CSKA” ar 24 punktiem 14 dueļos kļuvusi par Rietumu konferences līdervienību.

Nākamnedēļ rīdzinieki aizvadīs divas mājas spēles ar Maskavas apgabala “Vitjaz” un Minskas “Dinamo” vienībām.