Eštons Kārters

Rīgas “Dinamo” neizdodas pirmo reizi sezonā tikt pie trim uzvarām pēc kārtas 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti sestdien Tālajos Austrumos ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) zaudēja Vladivostokas “Admiral” komandai, nespējot pirmo reizi šajā sezonā izcīnīt trīs panākumus pēc kārtas.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Rīdziniekiem vienīgos vārtus guva Kārters Eštons, bet vārtos Aleksanders Salāks atvairīja 28 no 30 metieniem, jo pēdējā ripa lidoja jau tukšos “Dinamo” vārtos.

Tāpat šajā mačā trešajā periodā nelielā laika posmā laukumā bija divi kautiņi, kuros no viesu komandas piedalījās Sergejs Gimajevs un Koltons Gilīss.

Spēles ievadā abas komandas darbojās piesardzīgi, rīdziniekiem divas reizes izturot mazākumā, kā arī reizi nespējot realizēt vairākumu.

Otrā perioda sestajā minūtē Vitālijs Pavlovs uzbrukuma zonā pārtvēra aizsarga piespēli un īsi pēc tam jau apspēlēja vārtsargu, taču epizodi ar gūtiem vārtiem neizdevās noslēgt. Līdz pat otrās trešdaļas beigām iniciatīva piederēja “Dinamo”, kas vairākkārt iespieda pretiniekus aizsardzības zonā, “apšaudot” viņu vārtus, taču atklāt rezultātu neizdevās. To gan spēja mājinieki, jo četras minūtes līdz perioda beigām Ņikita Korosteļovs pa malu ieslidoja “Dinamo” aizsardzības zonā un ar asu metienu pārsteidza Salāku.

Noslēdzošais periods iesākās ar vēl vieniem zaudētiem vārtiem, jo 26. sekundē “Admiral” uz pretinieku zilās līnijas ieguva ripu un ātri devās uz Salāka vārtiem. Deniss Viharevs uz “ūsiņām” saņēma piespēli no partnera un ātri vien to raidīja garām Salākam.

Divas minūtes vēlāk, Laura Dārziņa vadīti, “dinamieši” izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, kas gan netika izmantotas. Brīdi vēlāk pēc “netīra” spēka paņēmiena Sergejs Gimajevs izvicināja dūres ar Aleksandru Osipovu, abiem saņemot piecu minūšu sodu.

Uzreiz nākamajā iemetienā cimdus nometa Koltons Gilīss un Šons Lolands, arī viņiem saņemot pa piecām soda minūtēm.

Kad spēlē bija palikušas vairs astoņas minūtes, Kristofers Berglunds no zilās līnijas izdarīja bīstamu metienu, bet īsi pēc tam Andris Džerins centās atlēkušo ripu raidīt vārtu augšējā stūrī, taču vārtsargs pamanījās ripu tvert. Nepilnu minūti vēlāk Gints Meija izdarīja metienu uz vārtiem, bet Kārters Eštons savāca atlēkušo ripu un apslidoja vārtsargu, gūdams “Dinamo” pirmos vārtus.

Četras minūtes līdz spēles beigām rīdziniekiem bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, bet tā izskaņā viesi saņēma noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, kā rezultātā noslēdzošās mača minūtes bija jāpavada mazākumā.

“Admiral” pēdējās minūtes acīmredzami vilka laiku un nelauzās uzbrukumā. “Dinamo” pēdējā pusminūtē noņēma vārtsargu, kas nesa pretēju efektu – zaudēti vārti un spēle ar rezultātu 1:3.

Jau ziņots, ka ceturtdien rīdzinieki viesos ar 2:1 “bullīšos” uzvarēja Habarovskas “Amur”, svinot otro panākumu pēc kārtas. “Dinamiešiem” savā pēdējā mājas spēlē, kas tika aizvadīta pirmdien, ar 2:1 izdevās uzvarēt Austrumu konferences ceturto spēcīgāko vienību Jekaterinburgas “Avtomobilist”, pārtraucot 13 zaudēto spēļu sēriju.

Rīgas “Dinamo” ar 39 punktiem 60 mačos ieņem pirmspēdējo 11.vietu Rietumu konferencē, tāpat “Admiral” ar 56 punktiem 60 dueļos ir priekšpēdējā Austrumos.