Krištianu Ronaldu

UEFA Nāciju līgas pusfinālā Portugāle, pateicoties Krištianu Ronaldu trīs gūtajiem vārtiem, ar 3:1 pārspēja Šveici.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Ronaldu bija precīzs spēles 25. minūtē, kad realizēja brīvsitienu, kā arī divus vārtus guva mača beigās, nodrošinot komandai uzvaru. Šveiciešiem vienīgos vārtus 57. minūtē guva Rikardo Rodrigess ar 11 metru soda sitienu.

Ceturtdien otrajā pusfinālā Nīderlande tiksies ar Angliju. Četru labāko komandu turnīrs notiek Portugālē.

UEFA Nāciju līgā izlases pēc ranga ir sadalītas četrās divīzijās. Grupu uzvarētāji katrā no divīzijām noskaidros labāko komandu divīzijā, kura iegūs ceļazīmi uz 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīru.