UEFA Nāciju līgā Spānija sarūpēja lielāko zaudējumu vēsturē pasaules vicečempionei Horvātijai – 6:0.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”

Trīs vārtus spāņi guva pirmajā puslaikā, vēl trīs – pēc pārtraukuma. Ar precīziem sitieniem izcēlās Sauls Nigezs, Marko Asensio, Rodrigo, Serhio Ramoss un Isko, bet Lovre Kaliničs raidīja bumbu savos vārtos.

Spānija uzvarēja arī pirmajā spēlē pret Angliju (2:1), tā kā Luisam Enrikam lielisks sākums galvenā trenera amatā valstsvienībā.