“Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Kurbads” trešdien Latvijas čempionāta finālistu duelī ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) pārspēja “Zemgale”/LLU vienību.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Edgars Homjakovs, kurš iepriekšējā sezonā Liepājas komandas sastāvā bija OHL rezultatīvākais spēlētājs.
Mača rezultātu pirmā perioda 15.minūtē atklāja Jānis Sprukts, kurš gan ieraidīja ripu savos vārtos, līdz ar to precīzais metiens tika ieskaitīts viesu uzbrucējam Krišam Grundmanim.