Latvijas 2019.gada labākais futbolists Pāvels Šteinbors pagarinājis līgumu Polijā.

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors piektdien aizvadīja lielisku spēli un palika nepārspēts Polijas čempionāta mačā, vienā no epizodēm nodemonstrējot izcilu reakciju.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Šteinbore pārstāvētā Gdiņas “Arka” viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Kelces “Korona” futbolistus.

Gdiņas komandas līderis Šteinbors, kā ierasts, laukumā pavadīja visas 90 minūtes un vairākas reizes glāba viesus no droša vārtu zaudējuma. Vienīgi vārti tika gūti desmitajā minūtē, kad “Arka” komandā izcēlās Macejs Jankovskis.

Pēc 18 aizvadītām spēlēm “Arka” ar 17 punktiem kopvērtējumā atrodas 13.vietā.