Šveicietis Timo maiers aizvadīja lielisku spēli, palīdzot Sanhosē “Sharks” komandai ar uzvaru sākt Stenlija kausa izcīņas pusfinālu.

Sanhosē “Sharks” komanda sestdien ar drošu uzvaru sāka Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālu, lielisku maču aizvadot šveicietim Timo meieram, kurš guva divus vārtus.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13

Sahosē hokejisti savā laukumā ar 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) pārspēja Sentluisas “Blues”, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Ceturtajā minūtē pēc Logana Kutūra metiena mājinieki izvirzījās vadībā, bet līdz perioda vidum Džoels Edmundsons bija panācis jau neizšķirtu. Tiesa, pāris minūtes vēlāk Džo Pavelskis atjaunoja “Sharks” komandai vadību.

Otrā perioda pirmajā pusē abas komandas vēlreiz apmainījās vārtu guvumiem, Sanhosē vienībai precīzi metot Kevinam Labānkam, bet Sentluisas komandai – Raienam O’Reilijam. Savukārt trešdaļas otrajā pusē “Sharks” vienības rindās divreiz izcēlās šveicietis Timo Meiers, kurš panāca jau 5:2, būtībā ielikdams pamatus mājinieku uzvarai.

Trešā perioda 14.minūtē Tailers Bozeks vienus vārtus atguva, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Kutūrs ieraidīja ripu tukšā viesu cietoksnī, pielikdams punktu “Sharks” uzvarai.

“Meiers bija īsts bullis. Ar savu slidojumu un ātrumu viņš ir grūti apturams. Bijām gandarīti spēlēt ar viņi vienā virknējumā,” komandas biedra sniegumu uzteica Kutūrs.

Sērijas otrā spēle notiks pirmdien Sanhosē.

Tikmēr Austrumu konferencē Bostonas “Bruins” ir vadībā ar 1-0 pret Karolīnas “Hurricanes”.