Aivars Osītis: Mums nav jāgaida “laimes lācis”. Katrs pats ar savu darbību varam kaut ko veikt

Apraksts

Komentāru sniedz Aivars Osītis, Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs (LA).