“Bruins” vārtsargs Tūka Rasks atvairīja 39 pretinieku metienus.

“Zilās žaketes” zaudē, palielinot iespēju Merzļikinu redzēt Slovākijā 0

NHL klubs Kolumbusas “Blue Jackets”, kura rīcībā ir Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins, ceturtdien Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla spēlē savās mājās ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) zaudēja Bostonas “Bruins” hokejistiem.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2.

Kā zināms, Merzļikins martā noslēdza līgumu ar “Blue Jackets”. Viņš šobrīd atrodas Kolumbusas vienības rīcībā, aizvadot treniņus. Spēlēm Elvis netiek pieteikts, taču noteikumi paredz, ka viņam kopā ar komandu jābūt tik ilgi, kamēr tā spēlē Stenlija kausā.

Latvijas izlase pasaules čempionātā pirmo spēli aizvadīs 11.maijā, savukārt “Bkue Jackets” un “Bruins” sērija, ja tajā būs visas septiņas spēles, noslēgsies 8.maijā.

Ceturtdienas mačā Bostonas kluba rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Patrīss Beržerons, taču par mača pirmo zvaigzni tika atzīts “lāču” vārtu vīrs Tūka Rasks, jo atvairīja 39 “Blue Jackets” metienus.

“Bruins” jau astotajā minūtē bija vadībā ar 2:0, drīz vien Artēmijs Panarins vienus vārtus atguva, taču trešajā periodā vēl divas ripas ielidoja Sergeja Bobrovska sargātajos vārtos. Bobrovskis šajā mačā atvairīja 42 no 46 metieniem.

Sērijas piektā spēle sestdien notiks Bostonā, bet sestais mačs atkal Kolumbusā.

Tikmēr Rietumu konferences pusfināla sērijā Kolorādo “Avalanche” savās mājās ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Sanhosē “Sharks”, sērijā panākot izlīdzinājumu 2-2.

Pirmās zvaigznes gods tika “lavīnu” vārtsargam Filipam Brubaueram, kurš atvairīja visus 32 “haizivju” metienus.