Artūrs Zjuzins futbolā atgriezies teicami.

Zjuzins atgriežas sākumsastāvā un ar vārtiem kaldina RFS uzvaru Daugavpilī 0

Latvijas futbola virslīgas kopvērtējuma līdere RFS pirmdien viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja “Daugavpils” komandu, izcīnot sesto uzvaru savā sestajā mačā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

RFS uzvaru nodrošināja pussargs Artūrs Zjuzins, kurš pēc divarpus gadu pārtraukuma pirmo reizi bija kādas oficiālas klubu spēles sākumsastāvā.

Zjuzins vārtus guva pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad izdarīja sitienu no aptuveni 15 metriem. Pirmo reizi RFS pussarga sistā bumba atsitās “Daugavpils” komandas futbolistu cietoksnī, bet ar otro piegājienu viņš raidīja bumbu tīklā. Tiesa, otrajā puslaikā Zjuzins nespēlēja, viņa vietā laukumā dodoties Bekam Vačiberadzem.

Tuvojoties otrā puslaika beigām, daugavpilieši izdarīja spiedienu uz pretinieku vārtiem un viņiem bija vairāki soda sitieni, taču neviens no tiem nenoslēdzās rezultatīvi. Mača pēdējās minūtes RFS spēlēja mazākumā, jo divas dzeltenās kartītes īsā laika posmā nopelnīja aizsargs Nauris Bulvītis.

RFS futbolisti uzvarējuši visās sešās aizvadītajās spēlēs, kamēr “Daugavpils” piecos mačos svinējusi vienu uzvaru, reizi cīnījusies neizšķirti un piedzīvojusi trīs zaudējumus. RFS ir kopvērtējuma vadībā, kamēr “Daugavpils” ieņem septīto vietu.

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļas nogalē RFS papildināja sastāvu ar krievu uzbrucēju Maksimu Maksimovu un Burundi uzbrucēju Kalebu Bonfisu Bimenjimanu.

RFS komandā šosezon vienus vārtus guvis kotdivuārietis Sedriks Kuadio, kurš iepriekšējā sezonā tieši “Daugavpilij” palīdzēja uzvarēt pirmajā līgā un nodrošināt ceļazīmi uz virslīgu. Savukārt “Daugavpils” krāsas šosezon pārstāv no RFS izīrētie futbolisti – aizsargs Daniels Balodis un pussargs Maksims Toņiševs -, kuri šajā mačā nevarēka piedalīties.

Jau ziņots, ka svētdien sestās kārtas pirmajās spēlēs “Metta” savā laukumā ar 3:0 pārspēja divkārtējo Latvijas čempioni Jūrmalas “Spartaku” un izcīnīja pirmo uzvaru šajā sezonā, sezonu veiksmīgi iesākusī “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (ViA) mājās ar 1:0 pārspēja “Liepāju”, kamēr čempione “Riga” savā frontē ar 2:0 guva virsroku pār vicečempioni “Ventspili”.

Šo kārtu tikmēr izlaiž “Jelgava”.

Ar sešās spēlēs gūtiem 18 punktiem virslīgas vadībā šobrīd ir RFS, kam ar 12 punktiem piecās cīņās seko “Riga”, tālāk ar desmit punktiem piecos ir “Valmiera Glass”/ViA, bet ceturtā ar astoņiem punktiem sešos dueļos ir “Ventspils”. Tālāk ar sešiem punktiem piecās spēlēs seko “Liepāja” un “Jelgava”, četri punkti piecos mačos ir “Daugavpilij”, bet trīs punkti ir “Spartaks” un “Metta” komandām, kas aizvadījušas attiecīgi piecas un sešas spēles.