Maskavas “Spartak” galvenais treneris Oļegs Znaroks.

Znarokam ar “Spartak” atkal neveicas – vēl viens kuriozs zaudējums pagarinājumā 0

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums otrdien izcēlās ar aktīvu sniegumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, neglābdams Maskavas “Spartak” komandu no zaudējuma.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā “Spartak”, kuru vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, mājās ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Boba Hārtlija vadītajai Gagarina kausa finālistei Omskas “Avangard”.

Balašihas komanda otrā perioda pirmajās sešās minūtēs guva divus vārtus, izceļoties pazīstamajam šveicietim Svenam Adrigeto un Jevgēņijam Gračovam. Trešdaļas beigās Deniss Kokarevs vienus vārtus atguva, bet trešā perioda 13.minūtē Jevgēņijs Kuļiks izlīdzināja rezultātu.

Mačs turpinājās pagarinājumā, kura 28.sekundē ripa ielidoja “Spartak” vārtos. Teilors Beks Karsuma aizsegā meta pa vārtiem un mājinieku vārtsargs Pāvels Homčenko ar cimdu vēlējās piespiest ripu korpusam, taču tā paslīdēja viņam garām un atdūrās vārtu tīklā.

Karsums šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja vienā no trim iemetieniem, izprovocēja vienu pārkāpumu, tika pie divām soda minūtēm un noslidoja 3,57 kilometrus. Tikmēr Daugaviņš šobrīd neskaidru iemeslu dēļ nespēlēja.

Karsums jaunās sezonas pirmajā nedēļā piecās spēlēs guvis divus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

“Spartak” komanda ar pieciem punktiem Rietumu konferencē ieņem piekto vietu. Nākamajā mačā maskavieši ceturtdien savā laukumā uzņems Rīgas “Dinamo” vienību, kurai zaudēja sezonas pirmajā spēlē.