Oļegs Znaroks

Znaroks vēl nepadodas – “Spartak” uzvar trillerī 0

Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”, kuru trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, piektdien svinēja pirmo uzvaru Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā pret Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dinamo”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Spartak” parādīja raksturu savā laukumā svinot uzvaru papildlaikā ar rezultātu 5:4 (2:3, 1:1, 1:0, 1:0).

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā gan ir Vladimira Krikunova vadītā Maskavas “Dinamo”. Savulaik 2008.gada pasaules čempionātā Krikunovs bija Znaroka konsultants Latvijas izlasē…

Mačs “Spartak” komandai sākās katastrofāli, jo jau pēc nepilnām piecām minūtēm viņi zaudēja ar 0:3. Tiesa, komanda spēja sapurināties un līdz pirmajam pārtraukumam divus vārtus atspēlēja, pēc tam 34. minūtē panākot arī neizšķirtu 3:3. Nepilnu minūti vēlāk “Dinamo” atkal bija vadībā, bet 58. minūtē aizsargs Patriks Hērslijs atkal līdsvaroja rezultātu.

Papildlaikā “Spartak” par skaitliskā sastāva pārkāpumu palika mazākumā, izturēja un 76. minūtē Mihails Kotļarevskis iemeta uzvaras ripu.

Latvijas hokejisti sērijas trešajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās.

Daugaviņš spēlēja 22 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un zaudēja savā vienīgajā iemetienā, bet Karsums 17 minūtēs un 53 sekundēs izpildīja vienu metienu, bloķēja trīs raidījumus, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja visos piecos iemetienos.

“Dinamo” rindās Indrašis 18 minūtēs un 22 sekundēs divreiz meta pa “Spartak” vārtiem.

Sērijas nākamā spēle notiks svētdien “Spartak” laukumā.

Tikmēr uzvaras attālumā no konferences pusfināla nonākusi Maskavas “CSKA”, kas viesos ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā uzveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā ir Sandis Ozoliņš. Uzvaras vārtus papildlaika piektajā minūtē guva Antons Sļepiševs.

Austrumos sērijā 3-0 panākusi Novosibirskas “Sibirj”, kas mājās ar 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Papildlaika desmitajā minūtē vārtus guva Ņikita Šaškovs, bet pamatlaikā ar “hat-trick” izcēlās Jūso Pūstinens.

Tāpat uzvaras attālumā no Austrumu pusfināla nonākusi Kazaņas “Ak Bars”, kas izbraukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”. Uzvaras vārtus guva Emils Gaļimovs, kurš izcēlās arī pamatlaikā.