Mobilā versija
+2.1°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
31. oktobris, 2016
Drukāt

Horoskops. Kurās zodiaka zīmēs dzimuši vīrieši spēj krāpt, acīs skatīdamies? (7)

1. Astroloģiskais melu detektors

1no13
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ja tev nācies piedzīvot krāpšanu, tu darīsi visu iespējamo, lai nākotnē nekas tāds neatkārtotos. Partnera nodevība var sašķobīt vislabāko attiecību pamatus, tai pašā laikā nodarot lielu kaiti tavam pašvērtējumam.

Diemžēl, kad runa ir par uzticību, nav nekādu garantiju! Tu vari būt absolūti pārliecināta, ka partneris nav spējīgs tevi pievilt, bet vēlāk viņš pasaka vai izdara ko tādu, ka pārliecina tevi par pretējo! Tādā brīdī tu jūti, ka apkārt tev sabrūk sienas…

Vairākumam sieviešu emocionālā nodevība ir ne mazāk būtiska, kā fiziskā. Kad tavs “lācītis” sāk dalīties ar citu sievieti emocijās un pārdzīvojumos, tas nodara milzīgas sāpes! Intimitāte nav tikai ķermeņu tuvība, bet arī siržu apvienošanās.

Kad sievietei rodas aizdomas, ka vīrietis viņu krāpj, viņa sāk pievērst uzmanību zīmēm un signāliem, kā arī analizē viņa teikto. Cenšas atrast kādus pierādījumus, kas apstiprinātu vai pilnībā noraidītu aizdomas. Un te astroloģija var palīdzēt!

Astrologi jau kopš seniem laikiem zina, ka dažas zodiaka zīmes biežāk iet pa kreisi nekā citas. Tas gan nenozīmē, ka visi kādā zīmē dzimušie ir krāpnieki! Lai gan nekas nevar pilnībā pasargāt attiecības no nodevības un meliem, zvaigznes palīdzēs laicīgi saskatīt brīdinājuma zīmes, kas norāda: tavs vīrietis ir gatavs sānsolim. Krāpšanas pazīmes tāpat palīdz sagatavoties emocionālai traumai, ja partneris tomēr nolems par lapu nodevībai.

Lūk, kādas ir neuzticīgo vīriešu iecienītākās frāzes, ja viņi ir nobrieduši sānsolim!

 1. Astroloģiskais melu detektors
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Horoskopi un zodiaki.
  Latvijas Avīzes kvalitāti šādi raksti grauj.

 2. sāku šim ticēt

 3. Mani vienmēr uzjautrinājis apzīmējums “krāpšana”, “nodevība”. Varētu domāt, ka izkrāpta nauda vai manta vai tikusi veikta kāda milzu nelietība. Taču – izrādās, runa ir tikai par to, ka viens no laulātajiem sagrēkojis ārpus laulības. Tad ta liela nelaime! Tās mantas taču nenodilst un nenolietojas – gan jau arī likumīgā (ās) laulātā (ās) vajadzībām pietiks! 😀

  • Un tagad uzdod sev jautājumu. Vai to visu vari attiecināt arī attiecībā pret sevi. Un ja Tava sieva vienk. redulāri sameklētu kādu, ar ko izklaidēties pateiktu ” Nekas jau nav noticis tās mantas viņai tak nenolietojas un gan jau pietiks ari priekš manis”
   Ja tā ir, jums jādibina sava ipaša kopiena, kur visi ar visu dalās kā džungļos 😉
   Bet parasti aiz šiem tekstiem stāv sausmīgi uz krāpšanu ievainojami vīrieši.

  • Super staltbriedis 😂
   Iedod man savējo draudzeņu nr. armijnieki novērtēs

 4. Šitie murgi, var dažai nelīdzsvarotai dāmai, tā galvu sagrozīt, ka bēdz kaut no mājas !!!

 5. Veezzi, tie tak peediigie lupatas, cciikstossi un muuzzan untumaini plebeji.

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+