Kontakti

Portāls LA.LV ziņu veidotāji un lasītāji ir komūna, kurā viens cilvēks otram stāsta par svarīgo Latvijā un pasaulē. Lasītājs ne tikai patērē, bet arī veido ziņas, daloties savā pieredzē un paveiktajā, mēs visi esam daļa no ikdienas ziņām, tie ir mūsu cilvēku stāsti, tās ir tēmas, kas skar ikvienu no mums.

Mēs izceļam apkārtējos, uzklausām viņu sacīto, ļaujam sadzirdēt viedokli un dodam iespēju ikvienam iesaistīties sarunā par svarīgākajiem notikumiem Latvijai, sabiedrībā, politikā, ekonomikā, kultūrā un arī pasaulē.

Ikdienā cilvēks ir pieradis pie liela piesātinājuma, milzīga informācijas apjoma, kas mūs sasniedz dažādos veidos – portālos, sociālajos tīklos, avīzēs un televīzijā, tāpēc sausus faktus šodien jau zina jebkurš. Līdz ar to strauji mainās ziņu portālu loma. Proti, kamēr sociālie mediji jau pagūst mūs informēt par ikdienas norisēm, portālu lasītāji sagaida ko vairāk, tāpēc LA.LV akcents ir pārlikt fokusu „no ziņām – pie cilvēkiem”.

Ja arī Tev ir stāsts, ar kuru vēlies dalīties, droši raksti mums uz [email protected].

Ja vēlies sazināties ar reklāmas nodaļu, raksti uz [email protected].

Linda Tunte LA.LV galvenā redaktora pienākumu izpildītāja [email protected]

Ir lieliski būt mazai daļiņai no enerģiskās LA.LV komandas! Man allaž paticis izzināt, zināt un sarunāties. Vēl vairāk man allaž ir paticis rakstīt, bet nav jau brīnums – brāļi Kaudzītes taču ir mani radinieki, tātad kaut kas no tā visa jau šūpulī ielikts. Būt vienā no vadošajiem ziņu portāliem, pārvaldīt saturu, kas nonāk portāla pirmajā lapā un izjust to īpašo kņudēšanu pakrūtē, kad atrodi īpaši aizraujošu ziņu vai stāstu, ar ko iespējami ātrāk gribas padalīties ar lasītāju, – es to izbaudu.

Krista Draveniece LA.LV galvenā redaktore (visu 2023. gadu atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā) [email protected]

Dzīva cilvēka atklāts un patiess stāsts ir spēks. Mēs esam rupors, kas palīdz talantīgiem un apbrīnojamiem māksliniekiem, enerģiskām māmiņām, nelaimes un slimības uzveikušiem varoņiem, inovatīviem uzņēmējiem – visiem, kuriem ir ko teikt, tikt sadzirdētiem. Tā ir misija un vērtību skala sirdī un pirkstu galos – ļaut iepazīt, cik atšķirīgi, fantastiski un interesanti mēs, latvieši, esam. Kad ikdienas raksti apmīļoti un aizlaisti interneta pasaules acīm skatīt un lasīt, labprāt izkustos, braucot ar divriteni un dodoties pārgājienos, klausos astoņdesmito gadu zelta mūziku un rakstu dzeju, jo man šķiet, ka teju katra žurnālista slēptais sapnis, caur apkārtējo pieredzi un enerģiju, dienas beigās izstāstīt arī savu stāstu.

Laura Blumberga LA.LV sadaļu kokteilis.lv, praktiski.lv redaktore [email protected]

Astoņu gadu vecumā es sēdēju pie spoguļa un lasīju laika ziņas. Visiem teicu, ka būšu žurnāliste. Laika ziņas mani vairs tik ļoti neaizrauj, bet pēdējais gan – būt žurnālistam ir darbs un hobijs vienā. Strādāt medijos – tas ir aicinājums, ne vienkārši darbs. Strādāt vienā no progresīvākajiem ziņu portāliem Latvijā, absolūti visburvīgākajā komandā – šis ir otrs aicinājums. Un tā ir mana ikdiena, ar ko es patiesi lepojos! Kas uzlādē manas baterijas pēc intensīvas darba dienas? Suņi, precīzāk, ungāru vižlas – mēdz saukt arī par suņiem ar zelta krāsu un sirdi.

Margarita Fomina LA.LV Sociālo mediju mārketinga vadītāja

Ikdienā sociālos tīklus cilvēki izmanto arvien vairāk, pieaugot pieprasījumam, pieaug arī piedāvājums. Informācijas interneta vietnēs paliek tik daudz, ka dažas jau ir palikušas par informatīvām izgāztuvēm. Mans mērķis - atlasīt no visa liekā īstu, patiesu un emocijām pilnu ziņu vai dzīves stāstu, lai cilvēki varētu patērēt patiešām vērtīgu informāciju, kas tiem palīdzētu risināt savas problēma, mācīties no citu kļūdām un pasargāt sevi, iedvesmoties no panākumu stāstiem, kā arī dažreiz vienkārši paklikšķināt skaistas bildes un atpūsties no gudrām domām. Mēs gribam, lai mūsu sociālo tīklu sekotājiem ziņu lentēs paradās tā informācija, ar kuru jums gribētos dalīties, padiskutēt ar saviem tuvajiem.

Kamita Kalniņa RīgaTV 24 satura redaktore portālā LA.LV [email protected]

Strādāju, lai iedzīvotāju rīcībā nodotu svarīgāko un aktuālāko informāciju acīm un ausīm tīkamā veidā - video formātā. Brīvajā laikā dodos garās pastaigās, iegrimstu grāmatu pasaulē vai ļaujos dažādām radošām izpausmēm.

Zane Rutkovska redaktore [email protected]

Sanita Kārkliņa redaktore [email protected]

Elīna Dubava redaktore [email protected]

Megija Kokoreviča redaktore [email protected]

Inese Supe žurnāliste [email protected]

Armands Puče viedokļrakstu autors [email protected]

Romāns Meļņiks viedokļrakstu autors [email protected]

Kārlis Streips viedokļrakstu autors [email protected]

Pēteris Apinis viedokļrakstu autors [email protected]

Marina Nipāne Grani.lv redaktore [email protected]