Mobilā versija
+23.2°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
17. oktobris, 2013
Drukāt

Kontakti

AS AS “Lauku Avīze”
Dzirnavu iela 21,
Rīga, LV- 1010
Latvija
Lasītāju serviss 67096388, 25416555
Tālrunis uzziņām 67096600
Bezmaksas tālrunis 80007007  (darba dienās no plkst. 10:00 līdz 14:00)
Latvijas Avīze redakcija@la.lv
Mājas Viesis mv@la.lv
Praktiskais Latvietis pl@la.lv
36,6°C 36@la.lv
Agro Tops agrotops@la.lv
Interneta portāls LA.lv portals@la.lv
Reklāma reklama@la.lv
Rekvizīti Juridiskā adrese: AS “Lauku Avīze”,
Dzirnavu iela 21, Rīga, LV 1010
PVN reģistrācijas numurs: LV40103027253
Banka: Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Bankas kods: NDEALV2X
Norēķinu konts: LV94NDEA0000082853738
Guntars Kļavinskis AS “Lauku Avīze” valdes priekšsēdētājs 67096600
Džuljeta Leiterte AS “Lauku Avīze” administratīvās daļas vadītāja 67096600 dzuljeta@la.lv
Silva Krilova AS “Lauku Avīze” galvenā grāmatvede 67096601 silva.krilova@la.lv
Linda Rasa Laikraksta “Latvijas Avīze” galvenā redaktore 67096600 linda.rasa@la.lv
Ivars Bušmanis Laikraksta “Latvijas Avīze” galvenā redaktora vietnieks 67096630 ivars.busmanis@la.lv
Māris Antonevičs Laikraksta “Latvijas Avīze” politikas nodaļas vadītājs 67096633 maris.antonevics@la.lv
Anita Bormane Laikraksta “Latvijas Avīze” kultūras nodaļas vadītāja, pielikuma “Kultūrzīmes” redaktore 67096357 anita.bormane@la.lv
Guntis Ščerbinskis Laikraksta “Latvijas Avīze” ziņu dienesta vadītājs 67096668 guntis.scerbinskis@la.lv
Egīls Jurisons Laikraksta “Latvijas Avīze” sporta nodaļas vadītājs 67096615 sports@la.lv
Uldis Graudiņš Laikraksta “Latvijas Avīze” ekonomikas nodaļa, tematiskās lappuses “Saimniecība” 67096356 uldis.graudins@la.lv
Ilze Kuzmina Laikraksta “Latvijas Avīze” tematiskās lappuses “Izglītība. Karjera” 67096371 ilze.kuzmina@la.lv
Viesturs Sprūde Laikraksta “Latvijas Avīze” tematiskās lappuses “Atpūta.Vaļasprieks” 67096642 viesturs.sprude@la.lv
Mārīte Kanča Laikraksta “Latvijas Avīze” ielikums “Nedēļa kabatā” 67096351 marite.kanca@la.lv
Ingrīda Mičāne Laikraksta “Latvijas Avīze” ekonomikas nodaļa 67096356 ingrida.micane@la.lv
Zigfrīds Dzedulis Laikraksta “Latvijas Avīze” ekonomikas nodaļa 67096351 zigfrids.dzedulis@la.lv
Atis Jansons Laikraksta “Latvijas Avīze” tematiskās lappuses “Auto.Tehnika” 29208073 atis.jansons@la.lv
Dainis Bušmanis Laikraksta “Latvijas Avīze” fotodienesta vadītājs 67096687 foto@la.lv
Dace Kokareviča Lasītāju servisa redaktore 67096643 dace.kokarevica@la.lv
Dace Terzena Žurnāla “Mājas Viesis” redaktore 67096627 dace.terzena@la.lv
Sandra Ruska Žurnāla “Praktiskais Latvietis” redaktore 67096696 sandra.ruska@la.lv
Zane Zālīte Žurnāla “36,6°C” redaktore 67096381 zane36@la.lv
Anita Pirktiņa Žurnāla “AgroTops” redaktore 67096396 anita.pirktina@la.lv
Linda Dombrovska Žurnāla “Medības” redaktore 29415834 linda.dombrovska@la.lv
Dace Deksne Žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” redaktore 67096377 dace.deksne@la.lv
Arnis Terzens Žurnāla “Planētas Noslēpumi” redaktors 67096600
Aigars Stankēvičs Reklāmas aģentūras direktors 67096698 aigars.stankevics@la.lv
Inese Rone A/S “Lauku Avīze” mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore 67096622 inese.rone@la.lv
Evija Veide Izdevniecības “Lauku avīze” vadītāja 67096632 evija.veide@la.lv
Aldis Paegle AS “Lauku Avīze” realizācijas nodaļas vadītājs 67096693 aldis.paegle@la.lv
Kristīna Blaua Portāla “LA.lv” galvenā redaktore 67096355 kristina.blaua@la.lv
Zane Rutkovska Portāla “LA.lv” ziņu redaktore 67096360 zane.rutkovska@la.lv
Barbara Ālīte Portāla “LA.lv” ziņu redaktore 67096638 barbara.alite@la.lv
Linda Kusiņa Portāla “LA.lv” kultūras un vēstures sadaļas redaktore 67096638 linda.kusina@la.lv
Linda Rozenbaha Portāla “Veselam.lv” redaktore 67096610 linda.rozenbaha@la.lv
Drukāt Uz augšu
Draugiem Facebook Twitter Google+