Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
1. decembris, 2016
Drukāt

Nāves zvaigznes uzturēšana dienā maksātu 7,34 oktiljonus eiro (1)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Ja kāds Tumšais lords tiešām izdomātu īstenot Nāves zvaigznes projektu, viņam tās uzturēšanai dienā nāktos iztērēt 7,34 oktiljonus eiro jeb visu uz Zemes esošo naudas kopumu, kas reizināts ar 30 miljardiem, aprēķinājusi britu gāzes un elektrības ražošanas kompānija “OVO Energy”, kura savā mājaslapā ievietojusi detalizētu infografiku.

Aprēķinos iekļautas gan tādas ikdienas funkcijas kā elektroapgāde, veļas mazgāšana, ēdiena gatavošana, gan arī ekskluzīvās Nāves zvaigznes spējas – lāzera uzlādēšana un izmantošana, lēciens hipertelpā.

Aprēķiniem kompānija izmantojusi “Wikipedia”, “The New York Post” un Vides, pārtikas un lauksaimniecības ministrijas datus, un par tās tapšanas iemeslu, protams, nav jāšaubās – jau pēc divām nedēļām uz ekrāniem nonāks “Zvaigžņu karu” prīkvels .

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai jums tur 13gadīgi tīņi par redaktoriem strādā???

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+