×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
17. oktobris, 2013
Drukāt

Par mums

AS “Lauku Avīze” sāka savu darbību 1987.gadā kā SIA “Lauku Avīze” un šodien ar izdevumiem “Latvijas Avīze”, “Mājas Viesis”, “Praktiskais Latvietis”, “36,6°C”, “Lauku Avīzes Tematiskās Avīzes”, “Lata Romāns” un “Agro Tops” ieņem stabilu vietu nacionālajā preses tirgū.
LATVIJAS AVĪZE Demokrātisks, nacionāli konservatīvs dienas laikraksts. “Latvijas Avīze” ik dienu atspoguļo un analizē sabiedriski politiskus notikumus un citas norises Latvijā un pasaulē. Laikraksts stabili ieņem abonētākā dienas laikraksta pozīciju preses tirgū.
MĀJAS VIESIS Žurnāls visai ģimenei ar kultūrvēsturisku, nacionālu un aktuālu tematiku par interesantiem cilvēkiem, notikumiem un norisēm mums visapkārt. Iznāk divas reizes mēnesī. Pēc auditorijas pētījumiem „Mājas Viesis” ieņem stabilu vietu lasītāko nedēļas žurnālu topā.
PRAKTISKAIS LATVIETIS Nedēļas izdevums praktiskiem cilvēkiem. Žurnāls sniedz visdažādākā satura praktisku informāciju un atbildes uz lasītāju jautājumiem. “Praktiskajā Latvietī” var lasīt  juristu, advokātu, finansistu, ārstu un ekonomistu padomus, ieteikumus un derīgu informāciju par dārzkopību, kulināriju, celtniecību, dizainu un interjeru.
AGRO TOPS Mūsdienīgs un aktuāls izdevums zemniekiem un lauku uzņēmējiem. Šodien tas ir arī lielākais profesionālais lauksaimniecības žurnāls Latvijā, kas top sadarbībā ar vadošajiem lauksaimniecības nozaru speciālistiem.
36,6 Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Rosinoši padomi un labāko speciālistu ieteikumi.
TEMATISKĀ AVĪZE Lietišķs, informatīvs un bagātīgi ilustrēts ikmēneša izdevums par dārzkopību, puķkopību, veselību un citām tēmām.
LATA ROMĀNS Ilustrēts ikmēneša latviešu oriģinālliteratūras darbs. „Lauku Avīze” arī rīko ikgadēju romānu konkursu, aizvien atklājot jaunus interesantus autorus un darbus.
AS “Lauku Avīze” izdod plašu klāstu citu grāmatu – gan daiļliteratūru, gan uzziņu literatūru, gan ceļojumu aprakstus un vēsturiskas, politiskas grāmatas. Izdevniecība var lepoties ar tādiem kultūrvēsturiskiem izdevumiem kā V. Kaijaka “Likteņa līdumnieki” un “Latvijas Valsts prezidenti”. Katru gadu lasītāju gaidīta ir “Lauku Avīzes Gadagrāmata” un ilustrētais “Lauku Avīzes kalendārs”.

 

 

Drukāt Uz augšu
Draugiem Facebook Twitter Google+