Uncategorized

Ragaciema Agnese laimīga attiecībās ar volejbolistu Ansi Medeni11

TV3 publicitātes foto

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, jau vairākus mēnešus Agnese Bērziņa (44) jeb tautā zināmā Ragaciema Agnese bauda laimi kopā ar folkloristu Ivetas un Vidvuda Medeņu vecāko dēlu – volejbolistu Ansi Medeni (32) un pati atzīst, ka vecuma atšķirību nejūt.

Pirms trīs gadiem tika šķirta Agneses un viņas vīra Jāņa Bērziņa laulība, kurā dzimis astoņgadīgais dēls Eduards. Žurnālam Agnese atklāj: “Raugoties uz mūsu kopdzīvi jāsaka – tas ir gadījums, kad katrs aiziet savā virzienā. Kļuvu par daudz aizņemta un populāra. Jānim tas bija kas nepieredzēts. No viņa nesaņēmu atbalstu. Kopā ar vīru jutos kā sieviete un vīrietis vienlaikus – par visu atbildu tikai es.” Gaišreģe atzīst, ka piedzīvojusi arī vardarbīgas attiecības, jo ir cilvēks, kas attiecībās spējīgs diezgan daudz upurēties. “Protams, sapratu, ka šajās attiecībās esmu upuris. Proporcionāli tam, cik ļoti šis vīrietis mani mīlēja, viņš izturējās pret mani nežēlīgi. Tās bija attiecības, kad vēl nebiju precējusies.”

Bet Agneses un Anša satikšanās sākusies ar Anša uzrakstīto vēstuli, pēc kuras Anša ciemošanās Agneses Ragaciema mājā ievilkusies septiņu stundu garumā. Par precēšanos gan neviens vēl skaļi nerunā. Agnese uzskata, ka precēšanās notiek brīdī, kad jūs saderināties. “Saderināšanās nenozīmē mirkli, kurā uzvelk pirkstā gredzenu. Saderināšanās ir brīdis, kurā divi cilvēki saiet kopā. No tāda viedokļa – jau esmu precējusies, jo Ansis šeit dzīvo. Kāzas vajadzētu svinēt tad, kad cilvēki sapratuši, ka viņi kļuvuši par perfektu komandu.”

Saistītie raksti

Par abu attiecībam savs sakāmais ir arī Anša tēvam folkloristam Vidvudam Medenim. “Lai Agnese kļūtu ar manu vedeklu, vēl jānodzīvo. Taču mana attieksme pret Agnesi ir pozitīva. Gaumes ir dažādas, bet viņa ir izskatīga. Man nav iemesla lēkt pa gaisu. Ansim ir bijušas brūtes un būs vēl. Manuprāt, neviens no viņiem vēl nedomā precēties. Ir jābūt mīlai, lai cilvēki saietu kopā. Seksa dēļ jau neprecas! Precas dvēseļu un kopēju interešu dēļ. Harisma enerģija, personiskais valdzinājums – tās ir Anša īpašās spējas. Par citām viņa spējām man nav nekādu komentāru,” tā žurnālam “Privātā Dzīve” nosaka V. Medenis.


Ansis Medenis (foto – Facebook.com)

LA.lv