Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
22. marts, 2016
Drukāt

Vecrīgā aiztur pa ielām skraidošu plikni

rpp

Otrdien, 22.martā, neilgi pēc pusnakts kārtības sargi aizturējuši jaunu vīrieti, kurš atkailinājies skraidījis pa Kaļķu ielu Vecrīgā, informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Pašvaldības policisti informāciju par kādu jaunu cilvēku, kurš atkailinājies skraida pa Kaļķu ielu, saņēmuši no pilsētas Videonovērošanas centra.

Videonovērošanas centra darbinieku uzmanību jaunietis piesaistījis, sākot izģērbties, ko pārtrauca, pamanot policijas transportlīdzekļa tuvošanos. Kad policijas automašīna attālinājās, jaunietis iesākto turpinājis.

Pašvaldības policijas patruļai ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka jaunais cilvēks ir alkohola reibumā. Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas. Par šādu pārkāpumu var piespriest naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+