Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
22. marts, 2016
Drukāt

Vecrīgā aiztur pa ielām skraidošu plikni

rpp

Otrdien, 22.martā, neilgi pēc pusnakts kārtības sargi aizturējuši jaunu vīrieti, kurš atkailinājies skraidījis pa Kaļķu ielu Vecrīgā, informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Pašvaldības policisti informāciju par kādu jaunu cilvēku, kurš atkailinājies skraida pa Kaļķu ielu, saņēmuši no pilsētas Videonovērošanas centra.

Videonovērošanas centra darbinieku uzmanību jaunietis piesaistījis, sākot izģērbties, ko pārtrauca, pamanot policijas transportlīdzekļa tuvošanos. Kad policijas automašīna attālinājās, jaunietis iesākto turpinājis.

Pašvaldības policijas patruļai ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka jaunais cilvēks ir alkohola reibumā. Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas. Par šādu pārkāpumu var piespriest naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+