Foto: Pixabay

10 iemesli, kāpēc Vērsis ir visbrīnišķīgākā zodiaka zīme 0

Laikā no 20.aprīļa līdz 21.maijam dzimšanas dienu svin tie cilvēki, kas pasaulē nākuši Vērša zodiaka zīmē. Ja tavā ģimenē vai draugu lokā ir kāds Vērsis, tu vari justies patiešām izredzēts.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
Lasīt citas ziņas

Lūk, 10 iemesli, kāpēc Vērši ir visbrīnišķīgākā zodiaka zīme:

1. Viņi ir nosvērti un mierīgi

Vērši nekad bez iemesla neuzsāks kašķi, it īpaši, ja iemesls būs niecīgs. Viņi ārkārtīgi reti kļūst par skandālu vai strīdu dalībniekiem, jo vienmēr visiem spēkiem cenšas saglabāt mieru un nekad neuzsāks histēriju uz līdzenas vietas.

2. Viņi ir uzticami partneri

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad runa ir par attiecībām, Vērši vienmēr dod priekšroku stabilām, ilglaicīgām attiecībām. Šie cilvēki praktiski nekad nekrāpj savu partneri, ja vien tam nav “kliedzošs” iemesls. Un pat, ja gadījies piekrāpt, tad, visticamāk, šajā “noziegumā” paši arī atzīsies. Vienā vārdā sakot – viņi ir “vecās skolas” piekritēji.

3. Viņi ir kaislīgi

Ja tavs mīļotais cilvēks ir dzimis Vērša zvaigznājā, tu nekad nevarēsi sūdzēties par uzmanības trūkumu un viņa kaisles “deficītu” – šie cilvēki ir ļoti jaudīgi, izdomas bagāti un viņiem ļoti patīk palutināt un pārsteigt savu partneri arī intīmajās attiecībās.

4. Viņi ir uzstājīgi un izlēmīgi

Ja Vērsis tuneļa galā ir ieraudzījis savu “balvu”, apstādināt viņu nevar vairs nekas. Pat grūtos laikos, kad dzīve viņu sit un nospiež uz ceļiem, viņš nepadodas. Teiciens, ka reizēm mērķi var sasniegt tikai rāpus, ir par šiem cilvēkiem.

5. Viņi aizstāv sev mīļos cilvēkus

Vēršiem ir spēcīgs un nosvērts raksturs un pat, ja viņus reizēm uzskata par “klusējošiem”, patiesībā tā nav. Ja runa ir par situācijām, kurās kāds centīsies aizvainot viņiem mīļu un nozīmīgu cilvēku, Vērsis neklusēs ne mirkli. Un, ticiet, tas, kā viņš paudīs savu aizstāvību, jūs “samals miltos”. Tāpēc pirms aizvainot vai kritizēt kādu Vērsim mīļu cilvēku, jāpadomā kārtīgi!

6. Viņi ir racionāli un pragmatiski

Šie cilvēki pasauli redz tādu, kāda tā ir. Atšķirībā no citām Gaisa stihijas zīmēm, Vērsis “nelidinās” mākoņos. Viņi nosprauž sev mērķus un dodas uz tiem. Viņi ir loģiski un racionāli domājoši cilvēki.

7. Viņi prot novērtēt brīnišķīgas lietas dzīvē

Šie cilvēki ir īsteni dzīves baudītāji – viņi prot novērtēt labas, kvalitatīvas, skaistas lietas un pēc izsmalcināta dzīvesveida lielākoties tiecas visas savas dzīves laikā. Viņus aizrauj arī viss tas, kas priecē dvēseli – laba mūzika, labs kino, māksla un citas iedvesmojošas lietas.

Reklāma
Reklāma

8. Viņi ir radoši cilvēki ar plašu sirdi

Vērši prot izpausties – ļoti bieži viņu profesija ir saistīta ar mūziku, dzeju, gleznošanu vai jebkādām citām radošām nodarbēm. Tādas ievērojamas personības kā Salvadors Dalī, Als Pačīno un Stīvijs Vonders ir dzimuši Vērša zīmē.

9. Patiesībā viņi ir emocionāli

Šie cilvēki diez vai izrādīs savu iekšējo pasauli kādam svešam vai, piemēram, sociālajos tīklos. Taču patiesībā viņi ir ļoti emocionāli cilvēki. Atšķirība ir vien tajā, ka viņi savā dvēselē un pārdomās ļauj ielūkoties vienīgi tuviem un mīļiem cilvēkiem. Pašapliecināšanās “ārpusē” – tas nav par viņiem.

10. Viņi ir patiesi

Vērši vienmēr ir gatavi dalīties savās pārdomās, taču nekad neizliekas. Tāpat viņi vienmēr ir gatavi objektīvi novērtēt situāciju un dot padomus. Ja nevēlies dzirdēt kaut ko, kas tev var nepatikt, nejautā Vērsim pēc padoma!

LA.LV Aptauja

Vai piekrīti tam, ka Vērsis ir brīnišķīga zodiaka zīme?

  • Kā nu ne - es pats esmu Vērsis!
  • Jā, Vērši ir brīnišķīgi draugi, ģimenes locekļi un partneri
  • Nē, nepiekrītu
  • Daļēji piekrītu, taču ne viss viņos ir tik labs...
  • Man nav viedokļa

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.