Foto: Shutterstock

10 pazīmes, ka tava mīļotā ir emocionāli nobriedusi sieviete 0

Ikviens no mums dzīvē ir piedzīvojis nelaimīgas attiecības un sāpīgas šķiršanās, tās devušas pieredzi, lai saprastu, ko patiesībā nozīmē īsta mīlestība. Ir jāpaiet kādam laikam, jāpiedzīvo emocijas un jāgūst pieredze, lai satiktu sievieti, ar kuru būsi pārliecināts, ka vēlies pavadīt kopā visu turpmāko dzīvi.

Galkina koncertā Jūrmalā noticis kāds nepatīkams starpgadījums. Policija sākusi pārbaudi
Krievu jaunieši negrib mirt Ukrainā 2
Ukraiņiem šonakt izdevies iznīcināt vērā ņemamu daudzumu krievu militārās tehnikas un okupantu 2
Lasīt citas ziņas

Katram vīrietim ir savi kritēriji, pēc kuriem viņš vērtē savu partneri, taču tas neizslēdz faktu, ka vienmēr ir svarīgi saprast tās sievietes kvalitātes, kas viņu padara par vīrieša cienīgu dāmu, ar kuru viņš vēlētos pavadīt kopā visu dzīvi.

Esam apkopojuši 10 pazīmes, kas liecina par to, ka tava mīļotā sieviete ir emocionāli nobriedusi sieviete. Turklāt, ja konstatē, ka tavai partnerei un jūsu attiecībām piemīt lielākā daļa no šīm īpašībām, pārliecinies, ka savu sievieti tu novērtē pietiekami augstu, un parūpējies, lai tavas attiecības vienmēr saglabātos tik lieliskas, cik tās ir šobrīd.

CITI ŠOBRĪD LASA

1. Esot kopā, viņa tevi iedvesmo kļūt par labāku vīrieti

Foto: Shutterstock

Viņa patiešām rada tevī vēlmi kļūt par labāku cilvēku. Un tas norāda uz viņas spējām ikdienas dzīvē iedvesmot, motivēt un pilnveidot. Viņa ir sieviete, ar kuru kopā gribas sasniegt virsotnes un pieredzēt jaunas lietas. Šāda sieviete vienmēr ir kustībā, un  tikai ar savu klātbūtni viņa motivē arī tevi būt tādam pašam – izvirzīt mērķus, tiekties uz tiem un sasniegt tos. Tavs galvenais uzdevums ir pārliecināties, vai esi pietiekami labs viņai un vai spēj tikt līdzi viņas tempam.

2. Viņa ar tevi nespēlē bērnu spēlītes

Viņa ir gana spēcīga un stabila sieviete, lai būtu tieša savos vārdos, darbībās un uzskatos. Viņa nekautrēsies pateikt savu viedokli par to, kas viņai patīk vai nepatīk. Viņa neslēps savas jūtas un emocijas. Turklāt liela daļa sieviešu mūsdienās izmanto dažādas metodes, lai savaldzinātu vīriešu sirdis, taču ne šāda sieviete. Viņa necentīsies sagrozīt tev galvu, viņa netraucēs tevi ikdienas darbos. Tieši pretēji – viņa spēs dot tev pietiekami daudz brīva laika un telpas, jo viņa novērtē tevi kā personību.

3. Viņa apzinās, ka nav Visuma centrs

Foto: Shitterstock

Liela daļa sieviešu mūsdienās uzskata, ka, esot attiecībās, vīrietim nepārtraukti ir jābūt sievietes tuvumā, jāizrāda mīlestība, jāpārsteidz ar dāvanām un kaislīgiem mirkļiem. Diemžēl tā dzīvē nenotiek. Esot attiecībās, katram no attiecību partneriem ir arī sava privātā dzīve, tāpēc šāda sieviete atzīs, ka nav Visuma centrs. Viņa zina, ka viņai nav tiesību prasīt pēc nepārtrauktas vīrieša uzmanības. Turklāt viņa zina, ka laimīgu attiecību pamatā ir spēja rast kompromisus. Tieši to viņa arī dara – iegulda sevī un jūsu attiecībās, lai mirkļos, kad esat kopā, izjustu patiesu mīlestību.

4. Viņa ir neatkarīga un spēj pati par sevi parūpēties

Viņa ir stipra un neatkarīga sieviete, kura spēs parūpēties pati par sevi. Turklāt viņa nebaidās kādā mirklī palikt arī viena. Viņa ir pārliecināta par sevi un lepojas ar sevi. Viņa ir attiecībās ar tevi ne tikai tāpēc, ka esi viņai vajadzīgs, bet gan tāpēc, ka vēlas, lai esi viņas dzīvē. Jūsu attiecības ir balstītas uz patiesu mīlestību, nevis fizisku nepieciešamību vienam pēc otra.

5. Viņa ir sirsnīga un intīma attiecībās ar tevi

Foto: Shutterstock

Viņa patiešām nekautrējas paust savas jūtas un emocijas. Viņa nebaidās būt patiesa un neaizsargāta tavā klātbūtnē, jo viņa zina, ka emocionāla intīmā tuvība ir laimīgu un uzticamu attiecību pamats. Turklāt viņa dara visu iespējamo, lai tu uzticētos viņai.

6. Viņa tevi atbalsta

Viņa nav tavs šķērslis sapņu realizēšanā, tieši pretēji – viņa dara visu iespējamo, lai motivētu un palīdzētu tev sasniegt iecerētos mērķus. Viņa vienmēr piespiedīs tevi kustēties un darīt, lai tu dzīvē nonāktu tajā vietā, kur tev patiesībā ir jābūt. Tu vienmēr vari uz viņu paļauties, un tu zini, ka viņa vienmēr ir tavā pusē. Kopā jūs esat vislabākā komanda.

7. Viņa novērtē atklātību un godīgumu

Foto: Shutterstock

Viņa nekad nav bijusi tāda, kas no tevis ko slēps. Tev nebūs jāmēģina lasīt starp rindiņām, lai saprastu, ko viņa patiesībā domā vai jūt, jo viņa pati tev to pateiks.

8. Viņa domā par nākotni

Viņa nav tikai mirklis tavā dzīvē. Šī sieviete nepārtraukti domā par nākotni, un viņa darīs visu, lai jūsu skaistie mirkļi saglabātos vēl ilgi jo ilgi. Viņu neapmierina doma tikai par tagadni, viņa vēlas pārliecību un stabilitāti savā dzīve. Viņa vēlas skaistu nākotni kopā ar tevi.

9. Viņai ir daudz mērķu savā dzīvē

Viņa nav no tām sievietēm, kas vienkārši dzīvos un cerēs, ka lietas notiks pašas no sevis. Viņa ir mērķtiecīga, apņēmīga un uzņēmīga. Attiecības viņai noteikti netraucēs piepildīt savas dzīves sapņus, tās tikai motivēs viņu doties uz priekšu ar vēl lielāku sparu.

10. Viņa uzņemas rūpes par tevi

Foto: Shutterstock

Pats jaukākais smagas un nogurdinošas darba dienas beigās ir saņemt rūpes no sava mīļotā cilvēka. Ir svarīgi, ka dienas beigās kāds par tevi interesējas, uztraucas, ka ir kāds, uz kuru tu vari paļauties neatkarīgi no tā, kādā dzīves posmā atrodies. Un šī sieviete tev spēj sniegt visas šīs skaistās emocijas, mirkļus un rūpes.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Galkina koncertā Jūrmalā noticis kāds nepatīkams starpgadījums. Policija sākusi pārbaudi
Ar singlu “Klīstošais holandietis” savu debijas albumu piesaka hiphopa mākslinieks indigo
FOTO. Daugavpilieši saviļņo “Prāta Vētru”, lūdzot atkārtot dziesmu, kas veltīta Ukrainas karā cietušajiem
FOTO. Emocionālā koncertā “Zvaigznes ceļš” piemin dziedātāju ALEX
Galkina koncertā Jūrmalā noticis kāds nepatīkams starpgadījums. Policija sākusi pārbaudi
Krievu jaunieši negrib mirt Ukrainā 2
Ukraiņiem šonakt izdevies iznīcināt vērā ņemamu daudzumu krievu militārās tehnikas un okupantu 2
Vai var atstumt savus mantiniekus? Skaidro zvērināta notāre
Streips: Te drīkstu un tāpēc arī paudīšu gandrīz simtprocentīgu pārliecību, ka nevienai no šīm trim partijām nespīd tikt pat tuvu piecu procentu barjerai
Lasīt citas ziņas
Vladislavs, Mudīte un Vladislava – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Iespējams, ka šodien tu nokļūsi situācijā, kad izejas no tās īsti nebūs… Horoskopi 9.augustam
Labvēlīga nedēļa pārdomāt dzīvi un izlemt, kas tajā būtu maināms! Horoskopi no 8. līdz 14. augustam
FOTO. Pulcējot astoņus tūkstošus apmeklētāju, aizvadīta festivāla “Bauska taste 2022” pirmā diena 29
Šonedēļ panākumiem būs mainīgs raksturs! Horoskopi no 8. līdz 14. augustam
VIDEO. Šausminošs brīdis, kad paraplānists strauji krīt zemē, stiprā vējā sapinoties paraplāna auklām
Pilnībā indeksējamās pensijas līdz 534 EUR pieaugs vidēji par 23%, kas varētu nosegt prognozējamo inflācijas pieaugumu 4
“Latvijas vēja parki” apņēmušies investēt līdz vienam miljardam eiro, uzstādot vēja enerģijas ģeneratorus mežu masīvos un nodrošinot līdz 30% elektroenerģijas patēriņa
A. Muižniece: “Neraugoties uz izstrādātajām platformām vai drukātām un elektroniskām mācību grāmatām, skolotājiem jāsaglabā izvēles brīvība” 5
P. Strautiņš: Politiķiem ir jāaptur inflācijas skaitītājs, iejaucoties regulatoru lēmumos!
FOTO. Izskanējis Cēsu mākslas festivāla brīvdabas notikums ar smalkiem apmeklētājiem un R. Paulu pie klavierēm 2
FOTO. Daugavpilieši saviļņo “Prāta Vētru”, lūdzot atkārtot dziesmu, kas veltīta Ukrainas karā cietušajiem
Vai otrdien laika apstākļi Latvijā būtiski mainīsies? 1
Galkina koncertā Jūrmalā noticis kāds nepatīkams starpgadījums. Policija sākusi pārbaudi
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
TIEŠRAIDE. Aktuālākais par karu Ukrainā ar Jāni Slaidiņu
18:45
Iespējams, ka šodien tu nokļūsi situācijā, kad izejas no tās īsti nebūs… Horoskopi 9.augustam
18:43
Pilnībā indeksējamās pensijas līdz 534 EUR pieaugs vidēji par 23%, kas varētu nosegt prognozējamo inflācijas pieaugumu 4
18:10