Foto: Unsplash

10 sapņi, kas pareģo nelāgus notikumus 0

Nosapņojot kādu no šiem sapņiem, protams, ka nevajadzētu krist panikā un “gaidīt” lielo nelaimi. Par jebkura sapņa iemeslu var būt pārslodze vai, piemēram, konkrēta situācija jūsu dzīves periodā, kas ietekmē zemapziņu. Uztraukumam ir pamats vien tajā gadījumā, ja šādu sapņu redzēšana atkārtojas, turklāt, tie ļoti precīzi atkārto tajos redzētos notikumus un labi paliek atmiņā.

Reklāma
Reklāma

1. Miris cilvēks

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
Sieri, kurus var ēst svara zaudēšanas laikā, vienlaikus neapēdot liekas kalorijas 5
Lasīt citas ziņas

Šis sapnis var brīdināt par jūsu paša nāvi, ja mirušais uzvedas kā dzīvais – dara lietas, ko spēj darīt tikai dzīvi cilvēki: ēd, baro kādu, mazgājas, smejas, noliek gulēt bērnu… Ja mirušais cilvēks jūsu sapnī vienkārši ir “rēgs” – stāv un neko nedara, tad šāds sapnis neko sliktu nesola.

2. Balta krāsa

Arī šāds sapnis kaut ko vēstī par nāvi, pat, ja gaisma ir, piemēram, spilti balti apavi, balta pūce vai lidojošs balts balodis vai kāds cilvēks, kas ģērbies spilgti baltā apģērbā, turklāt viņam nav saskatāma seja.

3. Baznīca

CITI ŠOBRĪD LASA

Redzēt sevi baznīcas ikonā, aizdegt sveci par mirušajiem vai dzert svēto ūdeni – šādi sapņi liecina par tuvojošos nelaimi.

Foto: Unsplash

4. Melns krauklis, melns trusis, melna zeme

Par melnu kraukli sapnī un tā saistību ar nāvi ticēja jau izsenis. Šāds sapnis paredz tuvojošos nelaimi. Tāpat arī melns zirneklis uz ķermeņa, māja ar dēļiem aiznaglotiem logiem un durvīm, mitra zeme, kas sagrūst, spoguļi, kas pārklāti ar melnu audumu. Melns trusis, kas redzēts sapnī, arīdzan paredz problēmas un nepatikšanas.

5. Zobi

Zobi, kas redzami sapnī, vēstī par kāda cita cilvēka nāvi. Ja jūs sapnī redzat zobus ar asinīm vai tie izkrīt, lūzt – tas nozīmē, ka jāuztraucas par kādu tuvinieku. Ja zobi ir bez asinīm – runa ir par kādu tuvu cilvēku, kas nav saistīts ar jums asinsradniecībā. Taču ja reālajā dzīvē jums ir problēmas ar zobiem un smaganām, šādi sapņi var būt reakcija uz iekšējo satraukumu.

6. Vētras

Sniega vētra vai vējš, kas gāž no kājām – šādi sapņi vēstī par nopietnām problēmām jūsu dzīvē. Slimības, darba zaudēšana vai finansiālā krīze. Īpaši uzmanīgam jābūt, ja šāds sapnis atkārtojas siltajā gadalaikā.

Foto: Unsplash

7. Dzīvnieka kodums

Dzīvnieka kodums, it īpaši, ja to redzot, izjūtat bailes vai sāpes – tas ir brīdinājums apmānam, viltai un krāpšanai. To pašu vēstī arī indīgu augu redzēšana sapņos.

8. Vientuļš, tumšs mežs

Aizaudzis, tumšs mežs bez takām – jāgaida nepatikšanas privātajā dzīvē vai problēmas ar veselību. It īpaši, ja no rīta pamostoties ir trauksmes sajūta un nogurums.

Foto: Unsplash

9. Tukšums

Tukšas mājas, tukšas istabas – tā ir emocionālā pārslodze, depresijas risks. Tāpat tas var būt brīdinājums par vilšanos kādā tuvā cilvēkā, kam jūs līdz tam īpaši ticējāt.

Reklāma
Reklāma

10. Liela žurka

Palūkojieties sev apkārt – uz jūsu draugiem, radiniekiem un paziņām. Iespējams, kāds jums ir iedūris dunci mugurā, vij intrigas un vēl jums ļaunu.

Foto: Unsplash
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.