Foto: Shutterstock

10 visneparastākās (un absurdākās) vietas mājās, kur var noslēpt naudu 0

Daudziem pat prātā neienāk doma, ka savā mājoklī var ļoti efektīvi glabāt naudu un dārglietas, par ko citi pat nenojautīs. Šajā rakstā uzzināsiet par dažām ļoti drošām vietām, kur paslēpt savus dārgumus. Nevienam nekad prātā neienāks, ka tur kaut kas ir paslēpts.

Reklāma
Reklāma

Putekļsūcējs

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Kā senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
Lasīt citas ziņas
Foto-Shutterstock

Paslēpiet savus dārgumus putekļsūcējā, ja vēlaties tos noslēpt no svešām acīm. Nevienam pat prātā neienāks tur kaut ko meklēt.

Trauki ar putraimiem

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto-Shutterstock

Juvelierizstrādājumus var noslēpt putraimu glabāšanas traukos. Ja zaglis nav izsalcis, viņš tos neaiztiks.

Aiz diskiem

Foto-Shutterstock

Ja esat liels mūzikas cienītājs un jums ir liela disku kolekcija, tā ir ideāla vieta kaut ko noslēpt. Pietiks vienkārši izvilkt dažus diskus, un aiz tiem novietot visu, ko gribas noslēpt.

Krāsu bundžas

Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock.

Krāsai ir daudzi pielietošanas veidi. Kādā tukšā, izžuvušā bundžā var paslēpt naudu un dārglietas, novietojot bundžu, piemēram, garāžā starp citām bundžām. Galvenais, lai bundža būtu sausa no iekšpuses.

Zem virtuves skapīša

Noņemiet plastikāta dēlīti, kurš atrodas skapīša apakšā, un paslēpiet dziļumā savu slēpjamo. Slēptuve ir pati pilnība, jo nemaz nav pamanāma.

Aiz gleznām

Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Šī vieta diezgan bieži tiek izmantota dārgumu slēpšanai, tādējādi nekad neiziet no modes. Daudzi zagļi aizmirst ielūkoties aiz gleznām. Protams, ja mājās ir tikai viena glezna, nav prāta darbs aiz tās ierīkot slēptuvi, pārāk kritīs acīs. Taču, ja gleznas ir vairākas, aiz kādas tiešām var ierīkot slēpni naudai.

Zem grīdas flīzēm

Foto-Shutterstock

Flīzējot grīdu, jau laikus vienai flīzei apakšā piestipriniet kastīti, kuru var izcelt. Jums būs ideāla vieta savas naudas glabāšanai. Padoms – neizvēlēties flīzīti, kura ir telpas vidū vai ļoti krīt acīs. Labāk kaut kur sānos, malā, zem kādas mēbeles, piemēram, zem galda.

Reklāma
Reklāma

Klaviatūra

Ja jums ir lielais galda dators ar atsevišķu klaviatūru, tajā var ierīkot slepeno vietiņu. Atveriet un ielieciet tajā visu, ko gribat noslēpt.

Grāmatas

Foto-Shutterstock

Tā ir klasiska slēptuve, kurā ievietot dārglietas un naudu. Ja mājoklī ir daudz grāmatu, tā būs ideāla vieta. Vienai grāmatai izgriež viduci, lai var ievietot naudu vai rotaslietas.

Majonēzes burciņa

Nevienam nekad neienāks prātā atvērt konservu burkas. Ņemiet tukšu majonēzes burciņu un nokrāsojiet to no iekšpuses ar baltu krāsu, lai tā izskatītos pilna. Tagad tajā var slēpt visu, ko vēlaties. Galvenais – nejauši neizmetiet burciņu laukā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.