Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

11 dzērājšoferi un narkomāns. Valsts policijas bilance pagājušajā diennaktī 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 11 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un vienu, kurš transportlīdzekli vadīja, būdams lietojis narkotiskās vielas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Lasīt citas ziņas

Latgales un Zemgales reģionā diennakts laikā pieķerti pa vienam dzērājšoferim, Vidzemē – četri, Kurzemē – divi, bet Rīgā – trīs dzērājšoferi un viens narkotikas lietojis autovadītājs.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 216 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 479 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 75 satiksmes negadījumi, kopskaitā cietuši deviņi cilvēki, bojāgājušo nav.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.