Foto -Shutterstock.com

11 idejas mājīgam interjeram rudenī 1

Lekcija par mājīgumu rudenī

Reklāma
Reklāma

Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
Veselam
VIDEO. “Lūdzu, pat ja jums nav naudiņas, nepērciet šo produktu!” Sieviete brīdina par Tukumā ražota produkta kaitīgumu veselībai. Kas sakāms ražotājam?
Lasīt citas ziņas

Vasaras noslēgumā līdz 2. septembrim atvērta Samsung #FRESH mirkļu kafejnīca „Urbānais dārzs”, kas ieguvusi apmeklētāju atzinību par īpašo interjeru un noskaņu. Tā atgādina zaļumu idilles pilsētas džungļos un romantiska lauku dārza apvienojumu. Interjera dizainere un studijas Annvilīpašniece Anna Butele un mirkļa kafejnīcas interjera autore Baiba Prindule dalās pārdomās, kā radīt mājīgu interjeru tieši rudenī un izveidot savu urbāno dārzu.

„Rudenī mājīguma izjūtu rada lietas, kas kontrastē ar laika apstākļiem. Īpaši jau viss, kas rada siltas asociācijas, – kamīns, sveces un vīns,” saka A. Butele, kuras lekciju kafejnīcā varēs noklausīties 28. augustā plkst.20.00. „Vērts domāt par savu ziemas dārzu, kas ļautu saglabāt vasaru. Šim nolūkam var pielāgot jebkuru telpu, ja vien ir apņemšanās un saules gaisma, kas augiem ļautu attīstīties. Dārzam ne vienmēr jābūt atsevišķai telpai, tikpat labi tas var būt kāds trauks, kur vienkopus aug dažādi zaļumi. Nolikts uz palodzes, tas vistiešākajā veidā būs urbānais dārzs.”
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.