Ķekavas novadā pirmo reizi pasniegs goda zīmes 3

Publicitātes foto


Ķekavas novadā Latvijas dzimšanas gadadienā, 18.novembrī, tiks pasniegtas goda zīmes “Ķekavas novada Goda pilsonis”, kuras saņems medicīnas darbiniece Indra Priede, skolotājai Zinaīda Matisone un bijušā kolhoza “Ķekava” priekšsēdētājs Ojārs Bluķis, informē Ķekavas novada pašvaldībā.

Šis apbalvojums pašvaldībā tiks pasniegts pirmo reizi. Tā mērķis ir apzināt un godināt personas par ieguldījumu un sevišķiem nopelniem Ķekavas novada labā, piešķirot apbalvojumu par personas mūža ieguldījumu vai īpašiem nopelniem.

Ķekavas novada domes sēdē apstiprinātajā apbalvojuma “Ķekavas novada Goda pilsonis” vērtēšanas komisijā darbojās Juris Krūmiņš, Dzintra Maļinovska, Dainuvīte Markelova, Inga Rasa, un Aija Vitmane. Pēc ilgām un grūtām diskusijām izskatot saņemtos deviņus pieteikumus, goda zīmi nolemts piešķirt trim cilvēkiem.

Goda zīmes “Ķekavas novada Goda pilsonis” pasniegs 18.novembrī plkst. 18 Ķekavas kultūras namā, Gaismas iela 17, Ķekavā.

Reklāma
Reklāma
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.