1992. gada 11. aprīlī 0

Pievieno LA.LV

Pirms 20 gadiem, 1992. gada 11. aprīlī, pēc vairāk nekā piecdesmit gadu pārtraukuma mastā atkal uzvijās Latvijas karaflotes karogs.

 

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Veselam
Ja jums ir 12 šādi ieradumi, pastāv lielāka iespēja nomirt agri
Lasīt citas ziņas

To Liepājas Tirdzniecības ostas kanālā svinīgi uzvilka atjaunotās valsts pirmā militārā patruļkuģa “Sams” mastā. Svinīgajā brīdī bija klāt tā laika svarīgākās militārās amatpersonas, kā arī Latvijas pirmās brīvvalsts karaflotes “Ronis” komandieris Hugo Legzdiņš un mehāniķis Rūdolfs Grigulis. Turpmāk šī diena tiek atzīmēta kā Latvijas jūras spēku atdzimšanas diena. Pasākumam tobrīd bija drīzāk psiholoģiska nozīme, jo par karakuģi agrāko zivju inspekcijas kuģīti, lai arī tas bija bruņots ar lielkalibra ložmetēju, varēja uzskatīt ļoti nosacīti. Veterānu “Sams” norakstīja 1998. gada martā Ventspilī.

 

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.