1992. gada 11. aprīlī 0

Pievieno LA.LV

Pirms 20 gadiem, 1992. gada 11. aprīlī, pēc vairāk nekā piecdesmit gadu pārtraukuma mastā atkal uzvijās Latvijas karaflotes karogs.

 

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

To Liepājas Tirdzniecības ostas kanālā svinīgi uzvilka atjaunotās valsts pirmā militārā patruļkuģa “Sams” mastā. Svinīgajā brīdī bija klāt tā laika svarīgākās militārās amatpersonas, kā arī Latvijas pirmās brīvvalsts karaflotes “Ronis” komandieris Hugo Legzdiņš un mehāniķis Rūdolfs Grigulis. Turpmāk šī diena tiek atzīmēta kā Latvijas jūras spēku atdzimšanas diena. Pasākumam tobrīd bija drīzāk psiholoģiska nozīme, jo par karakuģi agrāko zivju inspekcijas kuģīti, lai arī tas bija bruņots ar lielkalibra ložmetēju, varēja uzskatīt ļoti nosacīti. Veterānu “Sams” norakstīja 1998. gada martā Ventspilī.

 

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.