Kokteilis
Dzīvo

3 droši veidi kā pasargāt sevi no negatīvās enerģijas0

Foto: Unsplash

Katra cilvēka dzīvē gadās problēmas. Daudzas no tām notiek tādēļ, ka mēs neprotam tikt galā ar negatīvās enerģijas plūsmu un ļaujam tai valdīt pār mūsu dzīvi. Ir trīs droši veidi kā pasargāt sevi no visa negatīvā.

No kurienes rodas viss negatīvais

Foto: Unsplash

Tiek uzskatīts, ka viss negatīvais rodas no četriem pamatavotiem.
Apkārtējie cilvēki. Mūsu tuvinieki, draugi, nejauši garāmgājēji, priekšniecība – viņi visi lielākā vai mazākā mērā mūs aplipina ar negatīvo enerģiju. Kāds uz mums slikti iedarbojas ar stereotipisku domāšanu, kāds vēlas mums uzspiest savas domas, bet kāds cits vienkārši vēlas mūs izmantot. Ne vienmēr cilvēks iedarbojas mērķtiecīgi. Negāciju plūsmu var izsaukt pat skaudība.
Tavas domas. Milzīgu lomu spēlē tas, kā tu uztver sevi un apkārtējo pasauli. Vīrusprogrammas, kas stāv ceļā tavai veiksmei, ir tavas nepārliecinātības un tavu baiļu rezultāts. Un tās negācijas rada tevī.
Apkārtējā pasaule. Par ko vēsta masu mediji? Pamattēmas, kas nepārtraukti atkātojas dienu no dienas – karš, problēmas, krīze un atkal viss no jauna. Protams, ir jāzina, kas notiek pasaulē, bet nav vērts tajā iedziļināties. Vismaz tam, kas uz tevi tieši neattiecas, vajadzētu mest tev līkumu, vēl jo vairāk, ja esi jūtīgs cilvēks.
Dzīvesveids. Nav mērķa, nav vēlmju, nav līdzekļu. Dažkārt tieši mūsu dzīvesveids padara mūs vājus. Pat haoss mājās, kas izpaužas kā izmētātas drēbes, sasisti trauki un vecas mēbeles saindē cilvēkus ar negatīvo. Ja tu dzīvo mājā/dzīvoklī, kur kārtība nav cieņā, tad šādā vietā vienmēr sakrājas smaga enerģētika, kura mājas iedzīvotājus velk uz leju, sekmē emocionālu problēmu un pat slimību rašanos.

Ka pasargāt sevi no negatīvā

Foto: Unsplash

1. Pārrauj negatīvas attiecības. Iekams tu to neizdarīsi, tevi terorizēs manipulatori, skauģi, ienaidnieki, privātīpašnieciski noskaņoti cilvēki. Diemžēl daži no negatīvajiem cilvēkiem var izrādīties tavi priekšnieki, kolēģi vai pat radinieki. Tādā gadījumā centies nepielaist viņus sev pārlieku tuvu klāt un aprobežojies tikai ar pašu nepieciešamāko komunikāciju. Ja situācija ir sarežģītāka, nāksies no šiem cilvēkiem šķirties. Nebaidies pamest darbu, kurā tevi neciena vai pamest cilvēku, ar kuru nav abpusēja mīlestība. Iemācies pateikt „nē” un pārraut attiecības – tās ir svarīgas prasmes. Negatīvā plūsma kļūs ievērojami vājāka.
2. Ievies kārtību mājās. Ieteicams bez žēlastības izmest visus nevajadzīgos krāmus, kuri pasliktina enerģētisko plūsmu mājās. Uzturi kārtību un tīrību. Austrumu fen-šui mācībā tam tiek pievērsta milzu uzmanība. Jāteic, ka austrumos vislabāk zina, kā piepildīt māju ar konstruktīvu enerģiju. Bioenerģētikas speciālisti apstiprina, ka atmosfēra mājās ir ļoti būtiska. Ja vēlies sevi pasargāt no problēmām, tad nāksies šajā virzienā pastrādāt.
3. Atrodi sev aizraušanos. Ja tu atradīsi nodarbošanos, kas tevi attīstīs fiziski vai intelektuāli un sniegs tev baudu, tu spēsi savas domas nodarbināt ar kaut ko labu. Vienīgā problēma – atrast šādu aizraušanos. Tā nevar būt kaitīgs ieradums, piemēram, datorspēles vai alkohols. Iemācies kaut ko radīt. Vislabākais laika pavadīšanas veids un aizsardzība pret visu negatīvo ir māksla. Tā ir burtiski kā kokons, kurā tu pakāpeniski pārvērtīsies par skaistu taureni.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.