Foto: pexels

3 lietas, ko nedrīkst darīt no rītiem: tad tava diena būs veiksmīga 0

Saskaņā ar bionerģētiku, rīts ir visaktīvākā dienas daļa. Lai diena noritētu veiksmīgi un produktīvi, ļoti svarīgi ir neaizbiedēt veiksmi jau pēc pamošanās. 

Rītu var sākt ar meditāciju, piemēram. Tas būtu pareizs rīta sākums, kas nodrošina veiksmīgu un pozitīvu dienu. Piecelies agrāk un seko galvenajiem bionerģētikas noteikumiem, izvairoties no rīcības, kas var aizbiedēt veiksmi.

Lūk, 3 lietas, ko nedrīkst darīt no rīta:

Reklāma
Reklāma

1. Domāt negatīvi

Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Negatīvas domas ir galvenais veiksmes ienaidnieks. Ne tikai rīta stundās, bet jebkurā citā diennakts laikā tās ir ļoti bīstamas. Nepārliecinātība un negatīvisms jau no rīta var pārvērsties gluži kā vīrusa programmā, kas izkļūst no mūsu apziņas un “ieēdas” visas dienas gaitā. 
Atceries, ka jebkuras domas, kas ir tavā galvā, materializējas! Tāds ir Visuma likums, kas strādā tikpat secīgi kā tas, ka pēc nakts seko rīts, bet pēc dienas – vakars. Rīta domas ir efektīvas, ja tu tām veltīsi pāris minūšu laika! Domā par to, ko vēlies sasniegt, domā par patīkamām un iedvesmojošām lietām, un nemaz nešaubies, ka tās piepildīsies!

2. Sāpināt citus cilvēkus

Citu cilvēku enerģētikai un emocijām ir milzīga loma mūsu dzīvē. Pasaulē viss ir likumsakarīgi, tāpēc rīta stundās ir jābūt pēc iespējas labestīgākiem pret apkārtējiem cilvēkiem, it īpaši, ja runa ir par sev tuvajiem cilvēkiem. Strīdi no rītiem, aizvainojums ļoti negatīvi ietekmē visas dienas gaitu. 

3. Nezināt savus mērķus

CITI ŠOBRĪD LASA

Katram cilvēkam dzīvē ir jābūt mērķiem. Vismaz vienai dienai. Šis uzdevums vairāk ir psiholoģisks, ne bionerģētisks. Katram cilvēkam ir jāzina, ko viņš vēlas sasniegt un kāda būs viņa rīcība, lai tas notiktu. Cilvēks bez mērķiem Visumā ir kā nekam nevajadzīgs “puteklis”, kas klaiņo gaisā bez īpašas nozīmes. Tu taču nevēlies būt šis puteklis?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.