Foto: Shutterstock

3 veidi, kā sapņi var palīdzēt atklāt tavas īpašās spējas 0

Apzināmies mēs to vai nē, bet mums visiem piemīt kādas īpašas spējas. Tie, kas ar šīm spējām ir apveltīti un par to zina, mācās tās kontrolēt, taču tie, kam ir tikai maza nojausma par to eksistenci, var mācīties tās atpazīt un izmantot pēc iespējas noderīgāk.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Šīs spējas kļūst vairāk pamanāmas, kad cilvēka apziņa atpūšas, tieši šajos mirkļos tās izpaužas visspilgtāk. Tāpēc bieži tie ir sapņi, kas ļauj mums to apzināties – mirklī, kad mūsu prāts guļ, zemapziņa piedzīvo jaunas atklāsmes.

Taču, kā atpazīt parastus sapņus no tiem, kam ir īpaša nozīme?

1. Ļoti reāli sapņi

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Pexels

Sapņi, kas dažkārt ir kā nākotnes indikators, atstāj īpaši spilgtu nozīmi cilvēka atmiņā. Patiesībā, kamēr tu guli un tavs prāts atpūšas, lietas ir iespējams skatīties it kā no cita skatupunkta – no malas. Ezotēriķi uzskata, ka sapņi, kas brīdina par nākotni, ir tik reāli, ka pēc pamošanās tev ir grūti saprast, vai nosapņotais bija sapnis vai tā bija realitāte.

2. Sapņi, kas atkārtojas

Foto: Pexels

Visbiežāk sapņi, kas atkārtojas, ir nākotnes vēstījums. Par cik ir ļoti svarīgi, lai mēs pievērstu tiem uzmanību, augstāki spēki tos sūta mums atkal un atkal – šos sapņus cilvēks bieži redz jau no bērnības. Dažkārt tie ir biedējoši, dažkārt brīdinoši, dažkārt labestīgi, taču to galvenā iezīme ir un paliek viena – tie atkārtojas it kā vēlreiz un vēlreiz cilvēks skatītos vienu un to pašu filmu.

3. Tie piepildīsies, ja analizēsi tos

Foto: Shutterstock

Tikko tu sāksi šos sapņus analizēt un apzināties tos, tu sapratīsi, kādi notikumi no tiem piepildās vai vēl tikai piepildīsies. Nebaidies analizēt tajos redzamos notikumus – lai arī sapņi bieži lietas mums rāda citā “izskatā”, analizējot sapņos notiekošo sižetu, ir iespējams iztēloties gana precīzu realitātes scenāriju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.