Kokteilis
Dzīvo

3 zodiaka zīmes, kam piemīt maģiskas spējas0

Foto: Unspalsh

Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, vai jums piemīt kādas īpašas maģiskas spējas? Izrādās, no visām 12 zodiaka zīmēm, kādas mēs zinām, ir tikai trīs, kas ar šīm spējām jau ir piedzimušas.

Lūk, 3 zodiaka zīmes, kam maģiskais talants ir ielikts jau šūpulī:

Skorpions

Foto: Pixabay

Šī ir visspēcīgākā zodiaka zīme, kam piemīt vislielākās spējas gan maģijas, gan intuīcijas izpratnē. Skorpioniem ir tik spēcīga intuīcija, ka brīžiem, ka tā ir kā viņu otrs veselais saprāts, kas skaļi “runā” un dod norādījumus. No Skorpiona ir ārkārtīgi sarežģīti kaut ko noslēpt vai noklusēt, it īpaši, ja jūs esat viņam tuvs cilvēks – viņš visu informāciju no jums burtiski var “izlasīt”, tāpēc nav nekādas jēgas kaut ko slēpt vai mānīties.

Skorpioni bieži paši īsti neapzinās, ka ar savu enerģētiku spēj pavisam reāli ietekmēt citus cilvēkus. Piemēram, viņi var manipulēt ar citiem cilvēkiem vai noskaust viņus… Jau bērnībā viņi saprot, ka viņu domas realizējas. Protams, ne visi Skorpioni nodarbojas ar “ļaunām” lietām, taču uz to ir jābūt gataviem.

Starp citu, Skorpioni ir vienīgā zodiaka zīme, kam pa spēkam ir izmantot un kontrolēt arī tumšo spēku enerģētiku. Tas tāpēc, ka viņu pašu enerģētika ir ļoti spēcīga un praktiski nekas “no malas” nespēj viņus izsist no līdzsvara.

Ikdienas dzīvē Skorpioni ļoti daudzas lietas dara intuitīvi un tas viņiem, protams, palīdz.

Ūdensvīrs

Foto: Pixabay

Ūdensvīri arī pēc dabas ir ļoti ziņkārīgi un bieži viņus interesē dažādas noslēpumainas tēmas, viss neparastais un neizskaidrojamais. Salīdzinot viņus ar Skorpioniem, kas var kontrolēt savas emocijas un iedarboties ar savu enerģiju uz apkārtējiem cilvēkiem, Ūdensvīrs biežāk dara to neapzināti un kas viņiem tipiski – vēlot labu citiem cilvēkiem. Viņi lieliski spēj analizēt dažādas situācijas, neaizmirstot par loģiku un tāpēc brīnišķīgi spēj paredzēt dažādus nākotnes notikumus. Turklāt bieži šie pareģojumi notiek nevis tāpēc, ka viņiem piemīt gaišreģa spējas, bet tāpēc, ka notikušais ir loģisks turpinājums kādam notikumam.

Ūdensvīri ir Gaisa stihijas zīme, tāpēc viņiem ļoti svarīgi ir cilvēki, kas ir ap viņiem. Attīstīt un izmantot savas spējas viņi varēs vien tad, ja viņus atbalstīs un uzticēsies viņiem.

Vēzis

Foto: Pixabay

Vēzis ir ūdens zīme, kas lieliski izjūt citu cilvēku emocijas. Vēžu intuīcija ir ļoti attīstīta, kā arī dabiskās aizsargspējas pret apkārtējām negācijām Vēzim ir salīdzinoši augstā līmenī, lai gan sava emocionālā rakstura dēļ viņi bieži pārdzīvo pat sīkumus.

Atšķirībā no Skorpioniem, kas savu mērķu sasniegšanai var izmantot jebkādus līdzekļus un paņēmienus, Vēži nekad neizmantos to, ko uzskata par “sliktu” metodi.

Vēžiem ir viegli ieklausīties savā intuīcijā, kas viņiem ir ļoti spēcīga jau kopš dzimšanas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.